Tego mało kto się spodziewał. Kurdej-Szatan ma nową pracę

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji i już niedługo ma poprowadzić program „Project Cupid”. Czy nowa praca pozwoli aktorce na odbudowanie swojego wizerunku, który mocno został nadszarpnięty w wyniku skandalu, do którego doszło w listopadzie poprzedniego roku?

Polecamy także: Kukiz wściekły. Skierował mocne słowa nt. TVN w Sejmie (wideo)

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka oraz także telewizyjna prezenterka. Największą popularność wśród Polaków przyniosła jej praca w reklamach znanej sieci komórkowej. Można nawet śmiało ocenić, że była to jej przepustka do polskiego show biznesu. Następnie Kurdej-Szatan pojawiała się przez wiele lat w serialu „M jak Miłość”. Była także prowadzącą wielu popularnych programów rozrywkowych. Jednak pod koniec zeszłego roku rozwój jej kariery stanął pod sporym znakiem zapytania.

Polecamy także: Takich słów w TVN mogli się nie spodziewać. Dlatego ludzie głosują na PiS? (wideo)

Przyczyną był wpis aktorki, który to zamieściła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Barbara Kurdej-Szatan w mocny sposób odniosła się w nim do polskiej Straży Granicznej. Zachowanie celebrytki napotkało wiele krytycznych komentarzy i także konsekwencji. Głos na ten temat zabrał wówczas między innymi prezes Telewizji Polskiej – Jacek Kurski, który oznajmił koniec Kurdej-Szatan w popularnym serialu TVP.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Teraz na horyzoncie pojawiła się nadzieja dla dawnej gwiazdy TVP. Z relacji mediów wynika, że już niedługo Barbara Kurdej-Szatan ma współprowadzić nowy program na antenie stacji telewizyjnej TTV o nazwie „Project Cupid”.

Barbara Kurdej-Szatan i „Project Cupid” w TTV

Barbara Kurdej-Szatan wraca do telewizji i już niedługo ma poprowadzić program „Project Cupid”, którego emisja ma się odbyć na antenie stacji TTV. Obok aktorki prowadzącym ma być Przemysław Kossakowski. Czy nowa praca pozwoli aktorce na odbudowanie swojego wizerunku, który mocno został nadszarpnięty w wyniku skandalu, do którego doszło w listopadzie poprzedniego roku?

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Uczestnikami programu będą osoby z niepełnosprawnościami. Celem programu jest pomoc dla uczestników w odnalezieniu dla siebie drugiej połówki. Premiera ma się odbyć w niedzielę 13 lutego o godz. 22.05. Program oparty jest na belgijskim formacie „Project Cupid”, za którym stoją autorzy m.in. programu „Down the Road”.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)