„Dokładnie przypomina Gomułkę”. Czarnek mocno zakpił z Budki w Sejmie (WIDEO)

Awantura w Sejmie: Przemysław Czarnek mocno na temat Borysa Budki w Sejmie. O co poszło?

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Minister Przemysław Czarnek odpowiedział w Sejmie na przemówienie polityka Platformy Obywatelskiej – Borysa Budki, który odniósł się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także wiceministra sportu – Łukasza Mejzy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno.

Łukasz Mejza po utworzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeszedł na stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie. Jednak na temat polityka w ostatnim czasie jest głośno z innego powodu. Wirtualna Polska poinformowała, że Mejza ze swoimi współpracownikami chciał zarabiać na zbiórkach i leczeniu ciężko chorych ludzi przy pomocy niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii. W innej sprawie „wp” przytoczyło ostrzeżenia byłych wspólników polityka o oszustwo.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

W związku z tym opozycja stawia poważne oskarżenia pod adresem formacji rządzącej. Niedawno media obiegła także wiadomość dotycząca reakcji w tej sprawie Pawła Kukiza. Lider Kukiz’15 podkreślił, że jeżeli wyjaśnienia w tej sprawie go nie przekonają, to dalsza współpraca z PiS stanie pod sporym znakiem zapytania. Z kolei wczoraj temat Łukasza Mejzy postanowił przywołać Borys Budka. Po chwili na jego słowa z sejmowej mównicy postanowił odpowiedzieć minister Przemysław Czarnek.

Awantura w Sejmie: Przemysław Czarnek mocno na temat Borysa Budki w Sejmie

Minister Przemysław Czarnek odpowiedział w Sejmie na przemówienie polityka Platformy Obywatelskiej – Borysa Budki, który odniósł się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także wiceministra sportu – Łukasza Mejzy, na którego temat w ostatnim czasie jest bardzo głośno.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

Wnoszę o ogłoszenie przerwy do godz. 18, do czasu przybycia do Sejmu wicepremiera ds. bezpieczeństwa Jarosława Kaczyńskiego. Dzisiaj to puste miejsce jest symbolem, symbolem tchórzostwa ojca politycznego sukcesu Łukasza Mejzymówił Budka.

To Jarosław Kaczyński odpowiada za tę karierę!grzmiał Budka.

Jarosław Kaczyński jest tym, który dopuścił ludzi pokroju Mejzy do tworzenia większości parlamentarnej – mówił Budka. – Tu powinien dziś stanąć Jarosław Kaczyński, który za cenę władzy dopuścił do rządzenia ludzi o tak szemranej przeszłości. Wy wszyscy powinniście się wstydzić, bo dzisiaj wszyscy macie twarz Mejzy!kontynuował Budka.

Wszysyscy jesteście ludźmi, którzy próbują polityczną przyszłość wiązać z takim zachowaniem. Budujecie swoją politykę na nieszczęściu, na śmierci, na tragedii ludzkiejmówił polityk PO.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Po chwili na sejmowej mównicy pojawił się minister Przemysław Czarnek.

Pani Marszałek, Wysoka Izbo, koledzy i koleżanki. Nie przeszkadzajcie Panu posłowi. Pan poseł jak przemawia, to dokładnie przypomina Wiesława Gomułkę. Dajmy mu przemawiać, bo takich głupot jak on nikt nie opowiada z tej mównicy. Naprawdę, pozwólmy mu przemawiaćpowiedział Czarnek.

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)