Roksana Węgiel stanęła w obronie prezydenta. Zaskakujące słowa piosenkarki

Andrzej Duda za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram lajkuje posty, które są tam publikowane przez znane osoby także ze świata polskiego show biznesu. Mimo wszystko nie wszyscy uważają, że takie zachowanie przystoi głowie państwa. W kręgu osób, które otrzymały polubienie od Andrzeja Dudy jest między innymi młoda polska piosenkarka – Roksana Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci wypowiedziała się na ten temat. Co dokładnie powiedziała?

Polecamy także: Nowy sondaż wyborczy. Złe wieści dla Donalda Tuska

Andrzej Duda jest prezydentem Polski od 2015 roku, kiedy to w wyścigu o Pałac Prezydencki pokonał ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego. Z kolei przed rokiem ubiegał się o drugą kadencję. Największym kontrkandydatem Andrzeja Dudy okazał się Rafał Trzaskowski, który mimo wszystko przegrał z nim w drugiej turze wyborów. Od pewnego czasu można zauważyć, że głowa państwa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zdarza mu się polubić zdjęcia znanych osób.

Andrzej Duda na portalu społecznościowym Instagram

Portal społecznościowy Instagram jest jednym z najbardziej popularnych na całym świecie. Konta w tym serwisie posiadają nie tylko popularne osoby ze świata show biznesu, lecz także mniej lub bardziej znani politycy.

Polecamy także: Ogórek zakpiła z Kingi Rusin na antenie TVP: “A nie… to mi się śniło” (wideo)

Do tego grona zalicza się również Andrzej Duda, którego aktywność w tym medium społecznościowym w ostatnim czasie stało się przedmiotem dyskusji.

Takie zachowania Andrzeja Dudy rozmijają się z wyobrażeniem sposobu funkcjonowania głowy państwa i budzą wątpliwości części opinii publicznej, co do powagi tej postaci. Powodem jest bardzo wyraźne zachwianie proporcji między zaangażowaniem w sprawy ważne i błahostki lub przyjemności – jak jazda na nartach – komentuje dla Wirtualnemedia.pl Rafał Czechowski, managing director w Imago PR.

Polecamy także: Problemy Antoniego Macierewicza. TVN pozywa polityka do sądu

Wiele osób dyskutowało nad faktem lajkowania publikacji znanych osób przez prezydenta. Na ten temat wypowiedziała się Roksana Węgiel, której zdjęcia także miał polubić prezydent. Zwyciężczyni Eurowizji stanęła w obronie Andrzeja Dudy.

– Jest mi niezmiernie miło. Prezydent Polski jest człowiekiem, nie zapominajmy o tym. Ma prawo, jak każdy inny, lajkować fotki na Instagramie – stwierdziła.

Piosenkarka dodała, również że ma nadzieję, że Andrzej Duda słucha jej muzyki.

Źródło: Wirtualne Media, Wprost

Polecamy także: 

Awantura także w TVP. Zaskakujące zachowanie Sawickiego z PSL (wideo)

Widzowie także TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje dziennikarka Telewizji Polskiej

Lech Wałęsa trafił do szpitala. „To poważna sprawa”

Macierewicz także nie wytrzymał. Mocne słowa posła PiS o TVN (wideo)