Poseł PO wyśmiany w TVP. Padły zaskakujące słowa (wideo)

Aleksander Miszalski był gościem programu „Minęła8” w TVP Info prowadzonego przez redaktora Bartłomieja Graczaka. Oprócz polityka Platformy Obywatelskiej jednym z gości był także między innymi Sebastian Kaleta z Solidarnej Polski.

Polecamy także: Olejnik chciała zacytować Nitrasa. Zaskakująca reakcja Trzaskowskiego (wideo)

Jednym z tematów poruszanych w trakcie programu była sprawa dotycząca sytuacji na granicy Polski z Białorusią. W dyskusji padł także wątek Rosji. Na ten temat wypowiedział się poseł Aleksander Miszalski. Po jego wypowiedzi w studiu wybuchł śmiech. Czym był dokładnie spowodowany?

Polecamy także: Tusk zaatakował Kaczyńskiego ws. UE. Bezlitosna kontra Patryka Jakiego (wideo)

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest w ostatnich dniach jednym z głównych tematów poruszanych w mediach. Dużo zarzutów w tej sprawie pada pod adresem władz Białorusi, którym zarzuca się działania, które destabilizują porządek na granicy obu państw. W związku z tym rząd skierował do prezydenta Andrzeja Dudy wniosek dotyczący ustanowienia stanu wyjątkowego w części województw podlaskiego i lubelskiego. Chodzi przede wszystkim o przygraniczny pas z Białorusią.

Aleksander Miszalski w TVP Info

W programie „Minęła8” w TVP Info info poseł Aleksander Miszalski wypowiedział się na temat Rosji. W tym kontekście odniósł się także do Prawa i Sprawiedliwości, które jego zdaniem jest wspierane przez kraj rządzony przez Władimira Putina.

Polecamy także: Beata Kozidrak zatrzymana przez policję. Szokujący powód

Rosja zawsze działa w ten sposób, że destabilizuje kraje, które są poza jej strefą wpływów. Destabilizowała wybory w Stanach Zjednoczonych, wspiera skrajną prawice we Francji. I w Polsce również wspiera tą władzę, która jej pasuje, czyli wspiera PiSpowiedział poseł PO po czym w programie wybuchła fala śmiechu.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Zaregował Sebastian Kaleta, który zapytał wprost posła opozycji o to, czy jest on poważny. Następnie pytanie w związku z wypowiedzią posła Miszalskiego zadał mu prowadzący, który dopytywał w jakim sensie rozumie on pomoc Rosji dla PiS.

Im bardziej Rosja destabilizuje nasze granicę tym bardziej PiS wykonuje takie ruchy, jakie wykonuje. Czyli stany wyjątkowe wzniecanie emocji w społeczeństwie, podsycanie tego nastroju paniki – niewiadomo jakiego zagrożenia.. – mówił polityk PO.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

Klaudię Jachire i Franka Sterczewskiego na granicę osobiście wysyłał Jarosław Kaczyński  – tak Panie pośle,  to jest całkiem słuszny tropwtrącił ironicznie Sebastian Kaleta.

Klaudia Jachira ani Franek Sterczewski nie wpływają na kwestię władzy PiS-u lub nie…odparł polityk KO.

Fragment programu poniżej:

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź