Łukaszenka ma spory problem. „Narasta bunt”

Alaksandr Łukaszenka być może ma spory problem wewnątrz swojego wojska. O problemach na ten temat za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Stanisław Żaryn – Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Polecamy także: Orban nie wytrzymał. Powiedział to wprost na temat Tuska

Z opublikowanych przez niego informacji wynika, że narasta bunt wśród białoruskich żołnierzy.

Wojna na Ukrainie trwa już przez trzy tygodnie. Konflikt zaczął się 24 lutego z samego rana od ataku przeprowadzonego przez wojska Federacji Rosyjskiej.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Od tego czasu Ukraińcy stawiają bardzo twardy opór względem atakujących Rosjan. Siły agresora od początku wojny poniosły bardzo dotkliwe straty.

W dodatku z rosyjski reżim uderzają międzynarodowe sankcje. Kary dotyczą także uczestnictwa rosyjskich sportowców w konkretnych zawodach sportowych. W tej sytuacja nie odbędzie się między innymi spotkanie między Polską a Rosją w ramach baraży do Mistrzostw Świata w piłce nożnej.

Polecamy także: Żona polityka PiS odpowiada Ochojskiej. Napisała to wprost

Problemy nie omijają także Białorusi. Z informacji Stanisława Żaryna, które opublikował za pośrednictwem mediów społecznościowych wynika, że na Białorusi narasta bunt wśród żołnierzy. Mają oni kategorycznie odmawiać udziału w rosyjskiej wojnie przeciwko Ukrainie.

Alaksandr Łukaszenka ma problem?

Stanisław Żaryn za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o narastającym buncie wśród białoruskich żołnierzy.

Polecamy również: Smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Kategorycznie odmawiają oni udziału w rosyjskiej wojnie przeciwko Ukrainie. W tej sytuacji dowództwo ma szukać możliwości, aby ich do tego przymusić.

Kolejne informacje pokazują, że na Białorusi narasta bunt wśród żołnierzy. Kategorycznie odmawiają oni udziału w rosyjskiej wojnie przeciwko Ukrainie. Dowództwo szuka możliwości, by przymuszać żołnierzy do udziału w niejnapisał na Twitterze Stanisław Żaryn.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Z kolei w jednym z wczorajszych wpisów Stanisław Żaryn napisał:

Rosja napadła na Ukrainę, rozpoczęła wojnę, popełnia zbrodnie wojenne przeciwko cywilom, niszczy kraj. Jednocześnie Moskwa oskarża kłamliwie władze w Kijowie o neonazizm i ludobójstwo. Kremlowskie kłamstwa w pełnej krasie…napisał Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)