Ziemkiewicz nie wytrzymał. Dał 24 godziny politykowi KO

Rafał Ziemkiewicz i Adam Szłapka starli się ze sobą za pośrednictwem mediów społecznościowych. Znany publicysta postanowił skomentować artykuł, który został opublikowany przez „DoRzeczy”, w którym to przytoczono słowa Wandy Traczyk-Stawskiej na temat Marszu Niepodległości, który od wielu lat odbywa się w dniu Święta Niepodległości 11 listopada. W tej sytuacji opinia publicysty spotkała się z odpowiedzią ze strony polityka Koalicji Obywatelskiej.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Marsz Niepodległości zbliża się coraz większymi krokami, lecz nie brak wokół jego organizacji kontrowersji i negatywnych komentarzy. Jeden z nich wyraziła Wanda Traczyk-Stawska, która liczy na to, że „Marsz Niepodległości” zostanie zdelegalizowany. Na ten temat głos zabrał także prezydent Warszawy – Rafał Trzaskowski.

W mojej ocenie, według obowiązujących przepisów, nie powinno dojść do Marszu Niepodległości. Analizujemy, jak postępować w tej sprawie. Jednak nawet, gdyby tego typu manifestacja miała się odbyć, to będziemy bardzo uważnie patrzyć na to, co się dzieje i jeżeli będą jakiekolwiek hasła albo symbole faszystowskie, będziemy wnioskować o rozwiązanie manifestacjipodkreśla w rozmowie z Onetem Rafał Trzaskowski.

Rafał Ziemkiewicz i Adam Szłapka na Twitterze

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do artykułu opublikowanego przez portal „DoRzeczy”, w którym to przytoczono słowa Wandy Traczyk-Stawskiej na temat „Marszu Niepodległości”, który co roku jest organizowany w Warszawie z okazji Święta Niepodległości 11 listopada.

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Ziemkiewicz komentując zamieszczony wpis napisał, że –”My, powstańcy” – czyli ja i jedna moja koleżanka. Jakie to nikczemne i żałosne… można powiedzieć tylko jedno: Lis i Hołdys” – napisał znany publicysta.

W tej sytuacji zaregować miał Adam Szłapka (Nowoczesna/Koalicja Obywatelska), który miał nazwać Ziemkiewicza „faszystą”.

– „Znajdź faszysto jednego Powstańca, który tego nie chce”miał brzmieć tweet polityka z ramienia Koalicji Obywatelskiej, który po pewnym czasie usunął.

W tej sytuacji Rafał Ziemkiewicz postanowił zaregować i odpowiedzieć politykowi:

Daję 24 godziny na publikację przeprosin, a potem skontaktuje się z panem posłem mój adwokat – napisał dziennikarz.

Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

W tej sytuacji odpowiedział Szłapka, który pytał:

A kto powiedział, że ja Pana w tym tweecie wskazałem? – napisał polityk.

W tej sytuacji ponownie odpowiedzieć postanowił Rafał Ziemkiewicz, który napisał, że:

Aha, gacie sie zatrzęsły i zaczynamy rżnięcie głupa? Już tylko 23 godziny 48 minutodparł publicysta.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

W odpowiedzi na to Adam Szłapka odpowiedział:

Dziwie się, że odebrał to Pan do siebie. Jeśli tak to proszę wybaczyć. Może jednak panu uda się znaleźć choć jednego Powstańca, który nie jest za delegalizacją?napisał lider Nowoczesnej.

 

Źródło: Twitter, Polskie Radio 24

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)