Wpadk w TVN? Tego raczej mało kto się spodziewał (wideo)

Wpadka na antenie stacji telewizyjnej TVN? Stacja prowadziła rozmowę z profesorem Danielem Boćkowskim z katedry Bezpieczeństwa Międzynarodowego na Uniwersytecie w Białymstoku.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Jednak w trakcie rozmowy przed kamerą gościa stacji pojawiła się jeszcze jedna osoba, której reakcja szczególnie zwróciła uwagę internautów. Co dokładnie się stało w trakcie wywiadu?

Wpadki w telewizji to z pewnością żadna nowość. Są one popełniane zarówno przez dziennikarzy, jak również przez gości rozmów oraz programów. Są też takie, które pozostają w pamięci na wiele lat i przez szerokie grono koneserów tego typu tematów są określane mianem klasyków.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Jedna z tego typu sytuacji miała miejsce prawie sześć lat temu w Telewizji Polskiej w programie „Pytanie na śniadanie”. Mimo wszystko w porównaniu do dzisiejszej sytuacji, ta z 2016 roku miała delikatnie mówiąc – bardziej bolesny charakter.

Chodzi o krótki pokaz iluzjonisty „Pana Ząbka”, który zaangażował do swojego występu Marzenę Rogalską, która wówczas prowadziła program razem z Tomaszem Kammelem. Niestety występ nie powiódł, a Marzena Rogalska trafiła z ranną dłonią do szpitala.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Z kolei w zeszłym roku głośno było na temat wpadki dziennikarza Polsatu – Michała Cholewińskiego, który nie wiedział, że jego wypowiedź jest już na wizji. Z kolei na dzisiejszą sytuację swoją uwagę zwrócił Michał Wróblewski – dziennikarz Wirtualnej Polski, który opublikował fragment wywiadu na antenie TVN24.

Wpadka na antenie stacji telewizyjnej TVN?

Stacja TVN24 przeprowadziła rozmowę z profesorem Danielem Boćkowskim z katedry Bezpieczeństwa Międzynarodowego na Uniwersytecie w Białymstoku.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Jednak w trakcie rozmowy przed kamerą gościa stacji pojawiła się jeszcze jedna osoba, której reakcja szczególnie zwróciła uwagę internautów. Kobieta najprawdopodobniej nie zdawała sobie sprawy z trwającej rozmowy profesora Daniela Boćkowskiego z TVN. Nagranie z tej sytuacji opublikował Michał Wróblewski z Wirtualnej Polski. Dziennikarz krótko skomentował sytuację:

Zdarza sięnapisał dziennikarz.

Źródło: wp, Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)