Kuriozalne wystąpienie Jachiry w Sejmie. Terkecki nie wytrzymał: „Miałem nadzieję…” (wideo)

Kuriozalne wystąpienie Jachiry w Sejmie? Ryszard Terlecki na sam koniec nie powstrzymał się z komentarzem do posłanki Koalicji Obywatelskiej. 

Klaudia Jachira ponownie dała o sobie znać w Sejmie. Kontrowersyjna posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej zabrała głos w ostatni wtorek w trakcie debaty nad rządowym projektem ustawy o wsparciu gospodarstw domowych w ponoszeniu kosztów związanych ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej. Przy tej okazji posłanka postanowiła kryrycznie zwrócić się pod adresem TVP oraz rządzących.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Klaudia Jachira to bez wątpienia jedna z bardziej barwnych postaci aktualnej kadencji Sejmu. Posłanka z ramienia Koalicji Obywatelskiej już niejednokrotnie dawała o sobie znać za sprawą między innymi swoich barwnych i czasem także kontrowersyjnych wypowiedzi. Tak było między innymi w zeszłym roku. Wówczas to polityk z Wrocławia postanowiła z sejmowej mównicy przedstawić zmienioną wersję Roty.

Do krwi ostatniej kropli z żył bronić będziemy sądów. Aż się rozpadną w proch i w pył niesprawiedliwe wasze rządy! Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Hołownia, tak nam dopomóż Biedroń! – mówiła w zeszłym roku Klaudia Jachira.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Głośno było także na temat spięcia, do którego doszło między Klaudią Jachirą a Małgorzatą Kidawą-Błońską. Wicemarszałek Sejmu nie spodobało się rozrzucanie kartek i nie posprzątanie ich przez swoją młodszą koleżankę z Koalicji Obywatelskiej. W tej sytuacji Jachira musiała wysłuchać mocnych słów wypowiedzianych przez niedoszłą kandydatkę na urząd prezydenta.

Klaudia Jachira i jej zaskakująca wypowiedź

W trakcie debaty w Sejmie głos zabrała Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej.

Panie Człowieku Wolności Kaczyński, panie marszałku, wysoka Izbo. Poprę dofinansowanie w wysokości 100 zł na dekodery pod warunkiem, że oprócz dostosowania do odbioru telewizji naziemnej będą miały funkcję odkłamywania telewizji rządowejpowiedziała posłanka.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Jeśli zdekodują te steki kłamstw, manipulacji i nienawiści, które każdego dnia sączy w uszy Polek i Polaków TVPiS. Dofinansujmy takie dekodery, które sprawią, że pisowska szczujnia stanie się telewizją publiczną, z której można dowiedzieć się prawdy o aferze Pegasusa, inwigilacji, szwindli na maseczkach, o wyborach kopertowych, niespotykanej wcześniej inflacji i setkach innych aferdodała.

Obawiam się jednak, że takie dekodery nie istnieją. A szkoda, bo wtedy wszyscy przejrzą na oczy i nikt już na was nie zagłosujepodsumowała Klaudia Jachira.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Na słowa Jachiry zaregował Ryszard Terlecki, który powiedział:

Przez chwilę miałem nadzieję, że nie ma pani na sali.

Nagranie poniżej.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)