Waszczykowski bezlitosny dla Sikorskiego. Mocne słowa europosła PiS (wideo)

Witold Waszczykowski w rozmowie z Beatą Lubecką odniósł się do aktualnego europosła Radosława Sikorskiego na antenie Radia Zet. Były minister spraw zagranicznych w rządzie Prawa i Sprawiedliwości był pytany o zachowanie Radosława Sikorskiego na Twitterze.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

To właśnie za pośrednictwem tego portalu społecznościowego polityk w bardzo mocnych słowach zwrócił się do europoseł Beaty Kempy z Solidarnej Polski. Co w tej sytuacji powiedział Witold Waszczykowski?

Radosław Sikorski to były minister spraw zagranicznych, marszałek Sejmu oraz także były minister obrony narodowej. W ostatnim czasie na temat polityka jest głośno za sprawą przede wszystkim jego wypowiedzi. W sierpniu europoseł w mocnych słowach odniósł się na antenie stacji telewizyjnej TVN do lidera Kukiz’15 – Pawła Kukiza. Z kolei w tym tygodnia media szeroko omawiają tweet byłego marszałka Sejmu, który skierował do europoseł Beaty Kempy.

Witold Waszczykowski o Radosławie Sikorskim

Temat Radosława Sikorskiego padł na antenie Radia Zet w rozmowie Witolda Waszczykowskiego z Beatą Lubecką. Dziennikarka zapytała byłego ministra w rządzie Prawa i Sprawiedliwości o wpis Sikorskiego, który odnosił się do europoseł Beaty Kempy z Solidarnej Polski.

Polecamy również: Tusk przeprasza Kaczyńskiego. Zaskakujące słowa lidera PO

Cała sytuacja w ostatnich dniach nabrała sporego rozgłosu i była komentowana przez wiele mediów oraz także dziennikarzy i polityków.

Nie wchodzę w dyskusje z tym panem w żaden sposób: ani w Europarlamencie ani na „Twitterach”, bo rozmowa z nim, to jest jak zabawa granatem w szambie w toalecie. Proszę mnie zwolnić z komentowania, to są skrajne, chamskie odpowiedzi, których nie należy tolerowaćpowiedział polityk PiS w Radiu Zet.

Polecamy także: Zaskakujący wpis ze zdjęciem od Tuska. Tego mało kto się spodziewał

To jest pan, który przed laty walczył z hejtem na Twitterze, a okazuje się jedną z ikon hejtu w mediach społecznościowychstwierdził i dodał, zapytany o ewentualne przeprosiny ze strony polityka KO, że Sikorski „w ogóle nie powinien się w taki sposób zachowywać„.

On powinien zniknąć z życia politycznego w ogóle, a nie tylko przepraszaćpodsumował Waszczykowski.

 

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)