Niecodzienny wpis żony ministra PiS. Padły zaskakujące słowa

Marianna Schreiber to żona ministra Łukasza Schreibera. Na temat kobiety zrobiło się w krajowych mediach szczególnie głośno, kiedy to niespodziewanie pojawiła się w jednym z bardziej popularnych programów rozrywkowych telewizji TVN – „Top Model”. Od tego czasu Marianna Schreiber na brak zainteresowania ze strony mediów narzekać nie może. Sama także dostarcza im sporo powodów do tego, aby poruszały jej temat.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Tak było między innymi dziś za sprawą wpisu Marianny Schreiber, który to opublikowała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. W swojej publikacji uczestniczka programu „Top Model” odniosła się do zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. W treści swojego wpisu odniosła się do zaproszenia na święta od rodziny. Pani Marianna podała przy tym także jaki w tej kwestii może zostać postawiony warunek. Co dokładnie napisała żona ministra Łukasza Schreibera?

Marianna Schreiber – żona ministra Łukasza Schreibera o świętach

Marianna Schreiber nie pozwala o sobie zapomnieć mediom. Tak jak to już pisaliśmy – na temat żony ministra w rządzie Zjednoczonej Prawicy zrobiło się szczególnie głośno, kiedy to okazało się, że jest jedną z uczestniczek programu „Top Model”, który jest emitowany na antenie stacji telewizyjnej TVN. Nie ulega jednak wątpliwości, że największą siłę rozgłosu przyniósł kobiecie fakt, iż jest żoną polityka obozu władzy.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Pani Marianna uczestniczyła niedawno także w protestach dotyczących „lex TVN”, a więc nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Z kolei dziś żona Łukasza Schreibera opublikowała wpis, który w bardzo krótkim czasie zyskał na sporej popularności. Marianna Schreiber odniosła się w nim do sprawy dotyczącej zbliżających się coraz większymi krokami Świąt Bożego Narodzenia.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

W rodzinie politycznej, jesteś zaproszony na Święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stolenapisała Marianna Schreiber za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Na wpis kobiety odpowiedział między innymi redaktor naczelny Newsweek Polska – Tomasz Lis.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Przykre. Wyrazy współczucia. Ale Jezus w święta przychodzi do wszystkichnapisał dziennikarz w odpowiedzi do wpisu.

Źródło: wp, Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy