Emocjonalna wypowiedź Jachiry w Sejmie. Terkecki na koniec nie wytrzymał (wideo)

Wicemarszałek Ryszard Terlecki w bardzo wymowny sposób zaregował na słowa posłanki Koalicji Obywatelskiej – Klaudii Jachiry, które to posłanka wypowiedziała z sejmowej mównicy pod adresem obozu rządzącego. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza tego typu reakcja wicemarszałka na słowa i zachowania pochodzące ze strony polityków Koalicji Obywatelskiej. Niedawno bardzo głośno było na temat reakcji i wynikającej z niej słów, które to Ryszard Terlecki skierował pod adresem Sławomira Nitrasa w sejmie. O jakie słowa tym razem chodzi?

Polecamy także: Spięcie podczas posiedzenia TK. Przyłębska upomniała Bodnara (wideo)

Wicemarszałek Ryszard Terlecki skomentował słowa Klaudii Jachiry

W czwartek w sejmie Klaudia Jachira z Koalicji Obywatelskiej wygłosiła bardzo emocjonalne wystąpienie, które zaadresowała do rządu Zjednoczonej Prawicy. Przedmiotem wypowiedzi posłanki była kwestia dotycząca Funduszu Odbudowy. Polityk w treści swojej wypowiedzi zawarła wątpliwości oraz także obawy związane z następstwem rozdysponowania przydzielonych środków przez aktualny obóz rządzący. Posłanka powiedziała między innymi, że „nie możemy dalej karmić tej nienasyconej i autorytarnej bestii jaką stała się partia PiS-u”.  Klaudia Jachira wspomniała także o konieczności rozmów między rządem a opozycją w tej sprawie.

Jeśli partia rządząca nie usiądzie z nami do rozmów i nie spełni naszych oczywistych warunków gwarantujących transparentność i równy dla wszystkich Polek i Polaków dostęp dla tych środków, to oświadczam, że nie możemy dalej karmić tej nienasyconej i autorytarnej bestii jaką stała się partia PiS-uzapowiedziała. – Bo za niedługo ta bestia nas wszystkich pożre – dodała.

Polecamy również przeczytać: Tusk broni Nowaka. Prędko kibic Legii przypomniał mu niewygodne fakty

Do słów poseł Jachiry odniósł się natychmiastowo wicemarszałek Ryszard Terlecki.

Czasem można po prostu poziom głupoty przekroczyćdodał.

Źródło: wMeritum

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

To koniec Adama Bodnara? TK wydało oczekiwany wyrok ws. RPO