Protesty antyrządowe w Warszawie. Interweniowała policja (wideo)

Warszawa: W rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem w Warszawie doszło do protestów antyrządowych. W trakcie ich przebiegu zatrzymany został Paweł Tanajno. – 11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Uroczystości mimo pandemii, plac Piłsudskiego otoczony przez policję, protesty Strajku Przedsiębiorców. – poinformował Polska Times. Do stolicy zostało sprowadzonych wiele jednostek policji. Zajścia miały miejsce przede wszystkim nieopodal Placu Piłsudskiego oraz także pomnika smoleńskiego.

Polecamy również: Żałoba w Koalicji Obywatelskiej. Nie żyje posłanka KO

Warszawa: Protesty antyrządowe w rocznicę katastrofy smoleńskiej

10 kwietnia w rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem w Warszawie doszło do protestów antyrządowych. W trakcie ich przebiegu zatrzymany został między innymi Paweł Tanajno. W obliczu nasilających się protestów musiała interweniować policja, która zablokowała ulice. Ok. godziny 8 doszło do pierwszych konfliktów na ulicy. Zbierający się tłumnie uczestnicy protestu wznosili wulgarne okrzyki pod adresem rządu PiS oraz ich koalicjantów.

Polecamy także: Dramatyczne wyznanie Tadeusza Cymańskiego. “Nie chcę umierać”

Co najmniej sześć osób zostało zatrzymanych — przekazał rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

Mieliśmy do czynienia z naruszeniem nietykalności, a także znieważeniem policjanta i odmową podania danych. Policjanci podczas interwencji użyli środki przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek i siły fizycznejpoinformował rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Polecamy także: Hołownia zaatakował prezydenta. Dziennikarz prędko zaregował: „Nie manipulujmy” (wideo)

Ogromne siły policji na pl. Piłsudskiego szczelnie odgradzają nielicznych protestujących od Jarosława Kaczyńskiego, składającego wieńce. Ten chłopak od kilku godzin niestrudzenie gra na gitarze i śpiewapiszą w sieci internauci na temat wydarzeń mających miejsce w stolicy kraju.

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Uroczystości mimo pandemii, plac Piłsudskiego otoczony przez policję, protesty Strajku Przedsiębiorców. – poinformował Polska Times.

https://youtu.be/tLoZOswEjI0

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki

Tusk zaatakował Morawieckiego, Orbana i Salviniego. Takiej kontry się nie spodziewał