Dramatyczne wyznanie Tadeusza Cymańskiego. „Nie chcę umierać”

Tadeusz Cymański, poseł Zjednoczonej Prawicy w jednym z niedawnych wywiadów wyjawił, że walczy z nowotworem.

Tadeusz Cymański to aktualny poseł Solidarnej Polski wchodzącej w skład rządu Zjednoczonej Prawicy. Cymański to były burmistrz Malborka oraz także były europoseł. Polityk niedawno udzielił wywiadu dla „Plus Minus” w weekendowej „Rzeczpospolitej”. Wyjawił tam, że niedawno postanowił poddać się badaniu profilaktycznemu, z którego wyszło, że ma nowotwór.

Polecamy również: Michał Rachoń wyśmiał posła KO w TVP. Mocne słowa dziennikarza (wideo)

Tadeusz Cymański walczy z nowotworem

Poseł Tadeusz Cymański udzielił wywiadu dla „Plus Minus” w weekendowej „Rzeczpospolitej”. Wyjawił tam, że niedawno postanowił poddać się profilaktycznemu badaniu. Wynik był zaskakujący dla polityka, który nigdy wcześniej nie chorował. Okazało się, że poseł Solidarnej Polski ma mięsaka. Teraz Cymański ma czekać na operację.

Zrobiłem badania profilaktyczne i mam takie rozpoznanie nieciekawe, z tych najgorszych rodzajów. Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to schorzenie bardzo złośliwe, ale jedynie trochę złośliwepowiedział Cymański.

Polityk przyznał także, że jego „rak nie jest najgorszy”.

Nowotwór nowotworowi nierówny. Mój rak nie jest najgorszy. Po sześćdziesiątce zwłaszcza warto przynajmniej raz na rok sobie zrobić to USG jamy brzusznej, nawet kosztem czasu i nadwyrężenie budżetu. Profilaktyka pozwala wykryć chorobę, zanim pojawią się wyraźne objawydodawał polityk.

Poseł przyznał również, że przez całe życie był zdrowy i nie chorował. Polityk nie ukrywał swoich obaw.

Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. Covid otworzył oczy wielu ludziom, nie tylko mnie. Inaczej się teraz mówi o życiu, cierpieniu i śmierci, inaczej się te sprawy odczuwa. […] Przyjąłem to z pewnym spokojem, ale i niepokojem, nie będę udawał chojrakazaznaczył Cymański, który czeka na termin operacji.

Nie jestem przygotowany, nie jestem spakowany. Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpieniadodał.

Źródło: Tysol

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki