Tyle Kurdej-Szatan ma zarobić na nowej reklamie. Drastyczny spadek

Media donoszą, że Barbara Kurdej-Szatan zyskała nową pracę po ostatnim skandalu, który zdecydowanie postawił rozwój jej dalszej kariery pod sporym znakiem zapytania. Przypomnijmy, że na początku listopada bieżącego roku Barbara Kurdej-Szatan za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała bardzo kontrowersyjny wpis, w którym to odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Po tej sytuacji aktorka musiała się zmierzyć z falą wielu negatywnych komentarzy i także konsekwencji.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Jednym z efektów publikacji aktorki była zdecydowana reakcja ze strony prezesa Jacka Kurskiego. Z jego wpisu na Twitterze można wywnioskować jasno, że raczej w najbliższym czasie fani aktorki nie mają co się łudzić w kwestii tego, że w najbliższym czasie zobaczą ją na antenie państwowej telewizji. Aktorka w tej sytuacji zniknęła z serialu „M jak Miłość” i jest mało prawdopodobne, aby jeszcze na plan produkcji powróciła.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Dużo pytań powstało także na temat dalszych propozycji współpracy dla aktorki. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że strona zainteresowana zaangażowaniem do swojego projektu Kurdej-Szatan, może mieć wiele zastrzeżeń, co do wymaganych pozytywnych skutków takiej współpracy. Media jednak informują, że aktorka zawarła pierwszą współpracę o opisanej wyżej aferze związanej z jej kontrowersyjnym wpisem na temat Straży Granicznej.

Media: Barbara Kurdej-Szatan i jej nowa praca

Portal Pudelek a za nim także inne media poinformował o nowej współpracy Barbary Kurdej-Szatan. Z wiadomości przekazanych przez informatora portalu wynika między innymi, że wynagrodzenie aktorki jest zdecydowanie mniejsze niż to miało miejsce jeszcze tak niedawno.

Basia dostała pierwszą kampanię po aferze. Będzie reklamować biżuterię Mokobelle. Zaproponowano jej 25 tysięcy złotych. Zgodziła się, mimo że kiedyś za taką kampanię wzięłaby co najmniej 70 tysięcyzdradza źródło portalu.

Polecamy także: Marszałek Witek mocno do Joanny Muchy w Sejmie: „Takie głupoty Pani opowiada” (wideo)

Basia zdaje sobie sprawę, że było jej za dużo wszędzie i że wyskakiwała z lodówki. Planuje teraz trochę się wyciszyć w mediach, ale z czegoś żyć trzeba, a kredyty same się nie spłacą . Ma zamiar skupić się głównie na Instagramie, który może stać się najważniejszym źródłem jej zarobku. Kiedyś zarabiała na telewizji i programach, ale te czasy się skończyłypoinformował informator portalu.

Źródło: Pudelek, TVP

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy