To nie koniec kłopotów Kurdej-Szatan? Chodzi o jej męża

Mąż Barbary Kurdej-Szatan – Rafał Szatan także może odczuć skutki niedawnego skandalu, który wynikł za sprawą wpisu jego żony? Media poinformowały o nowych informacjach związanych z popularnym małżeństwem. Co z nich wynika?

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym miesiącu opublikowała wpis, który wzbudził bardzo wiele negatywnych reakcji. W jego treści celebrytka odniosła się do polskiej Straży Granicznej na podstawie nagrania, które do niej dotarło. W publikacji pojawiły się także wulgaryzmy, na które również wiele osób zwróciło swoją uwagę. Na tym jednak skutki wpisu aktorki nie zakończyły się, a można powiedzieć, że wręcz przeciwnie – zaczęły się.

Do zamieszania wokół Barbary Kurdej-Szatan odniósł się między innymi prezes Telewizji Polskiej — Jacek Kurski. Z jego wpisu wynika jasno, że w najbliższym czasie nie ma co się łudzić w sprawie możliwości występu Barbary Kurdej-Szatan w publicznej telewizji. To tyczy się także serialu, w którym występowała.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br – napisał w zeszłym miesiącu prezes Telewizji Polskiej.

Z kolei dziś media poinformowały, że kłopoty Barbary Kurdej-Szatan może także odczuć jej mąż – Rafał Szatan. O co dokładnie chodzi?

Mąż Barbary Kurdej-Szatan – Rafał Szatan nie wróci do popularnego serialu?

Nie ulega wątpliwości, że Barbara Kurdej-Szatan za sprawą swojego wpisu na temat Straży Granicznej zrobiła sobie wolę problemów. Jednak z doniesień medialnych wynika, że nie tylko ona może odczuć skutki wynikłej sytuacji.

Polecamy również: Kurzajewski wbił szpilkę TVN? Te słowa padły na wizji (wideo)

W tej sytuacji mamy na myśli męża aktorki — Rafała Szatana, który pojawiał się także w serialu „M jak Miłość”. Z informacji portalu „Plotek” oraz powołujących się na niego innych mediów wynika, że do wspomnianej produkcji już raczej w najbliższym czasie nie wróci.

Rafał wcielał się w postać muzyka Eryka. I był w tej roli doskonały że względu na swoje muzyczne umiejętności. Ostatnio jednak nie było pomysłu na jego wątek i teraz, po zwolnieniu jego żony przez samego prezesa telewizji, produkcja postanowiła już nie uwzględniać postaci Rafała Szatana w scenariuszu. Aktor już nie wróci na planczytamy.

Polecamy także: Kłopoty Tomasza Lisa. Znany dziennikarz Polsatu stanowczo zareagował

Ta decyzja ma mieć bezpośredni związek ze zwolnieniem Barbary Kurdej-Szatan:

Szefostwo TVP by tego nie zaakceptowało po aferze z Barbarą Kurdej-Szatan. Producenci nie będą się przecież narażać, muszą być lojalni wobec władz telewizjimówi informator „Plotka”.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)