Incydent na konferencji polityków KO. Mocne słowa do posła Szczerby (wideo)

Posłowie Dariusz Joński oraz Michał Szczerba we wtorek zwołali konferencje prasową. Tematem przewodnim spotkania z mediami była kwestia dotycząca przewozu rosyjskiego węgla przez spółki skarbu państwa od początku wojny na Ukrainie do Polski. 

Polecamy także: To się Tomaszowi Lisowi nie spodoba. Mocny wpis Stanowskiego na jego temat

W trakcie konferencji doszło także do incydentu. W pewnym momencie najprawdopodobniej mężczyzna w wulgarny sposób postanowił zwrócić się do Michała Szczerby.

Michał Szczerba oraz Dariusz Joński dość często pojawiają się razem w trakcie organizowanych spotkań z mediami, czy również w trakcie wykonywania innych czynności poselskich.

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

W zeszłym roku było głośno na temat konferencji prasowej obu polityków, która w pewnym momencie została przerwana. Odbyła się ona wówczas w budynku magazynu czasowego składowania w Warszawie. W pewnym momencie przed kamerami pojawił się dyrektor obiektu, który oświadczył posłom, że mają go opuścić.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Z kolei dzisiejsza konferencja prasowa dotyczyła zakupu transportu surowców z Rosji do Polski od początku wybuchu wojny na Ukrainie.

Wystąpienie polityków KO miało być odpowiedzią na apele, które są kierowane ze strony premiera Mateusza Morawieckiego do rządów innych państw o wprowadzenie zdecydowanych sankcji przeciwko Rosji w związku z jej agresją na Ukrainę. Jednak w pewnym momencie konferencji doszło do incydentu.

Dariusz Joński oraz Michał Szczerba i incydent na konferencji

Wojna na Ukrainie trwa od ponad miesiąca. Działania wojenne na wschodzie Starego Kontynentu rozpoczęły się 24 lutego od ataku wojsk Federacji Rosyjskiej. Od tego czasu Ukraińcy stawiają bardzo twardy opór względem atakujących sił wroga. Od tego czasu jednym z głównych tematów prócz pomocy dla Ukrainy są także sankcje na Rosję.

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

W tej kwestii bardzo aktywnie działa premier Mateusz Morawiecki, który ostatnio zwrócił się do liderów Unii Europejskiej.

Wzywam liderów Unii Europejskiej do zdecydowanego działania, do wdrożenia takich działań, które wreszcie złamią machinę wojenną Putina, które zabiorą jej powietrzemówił Morawiecki podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Do słów szefa polskiego rządu odnieśli się posłowie Dariusz Joński i Michał Szczerba w trakcie konferencji prasowej we wtorek. W jej trakcie doszło także do incydentu. Nagranie z konferencji prasowej polityków Koalicji Obywatelskiej zamieszczamy poniżej. Z kolei wspomniany incydent ma miejsce około 8 minuty nagrania.

Źródło: GW, Fb, yt

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)