To się Tomaszowi Lisowi nie spodoba. Mocny wpis Stanowskiego na jego temat

Krzysztof Stanowski za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do Tomasza Lisa – aktualnego redaktora naczelnego Newsweek Polska, a w przeszłości dziennikarza związanego z takimi stacjami telewizyjnymi jak Telewizja Polska, TVN, czy także Polsat. Co dokładnie na jego temat napisał Krzysztof Stanowski?

Polecamy również: Leszczyna zaatakowała Kaczyńskiego. Prezes PiS szybko odpowiedział (wideo)

Krzysztof Stanowski to w ostatnim czasie jeden z najbardziej popularnych polskich dziennikarzy. Wszystko to za sprawą jego programów na Kanale Sportowym, gdzie jest prowadzącym między innymi „Dziennikarskiego Zera”, „Stanowiska”, „Hejtu Parku” oraz także programu „Stanowski&Mazurek”.

To właśnie za pośrednictwem tych internetowych show Stanowski prosto z mostu odnosi się do pewnych sytuacji mających miejsce głównie w Polsce.

Polecamy również: Prezydent mocno odpowiada na pogróżki Rosjan. Tych słów nikt się nie spodziewał (wideo)

Jednak programy na Kanale Sportowym to tylko część miejsc, gdzie można napotkać na komentarze Krzysztofa Stanowskiego. Popularny „Stano” sporo się udziela także między innymi za pośrednictwem Twittera.

W jednym ze swoich wpisów prowadzący „Hejt Parku” odniósł się do osoby Tomasza Lisa.

Krzysztof Stanowski o Tomaszu Lisie

Krzysztof Stanowski na swoim koncie na Twitterze do tej pory odnosił się do wielu osób i wielu spraw. Tematyka tych komentarzy jest bardzo szeroka, ponieważ prócz spraw związanych ze sportem Stanowski lubi się odnieść także do wątków związanych lub blisko sąsiadujących spraw politycznych.

Polecamy również: Tomasz Lis mocno o wyborach na Węgrzech. Dostał szybką ripostę

W jednym ze swoich najnowszych wpisów  Stanowski odniósł się do Tomasza Lisa. Nie wiadomo jednak, co było dokładnym powodem takiej publikacji na temat redaktora naczelnego Newsweeka. Można jednak podejrzewać, że chodzi o ostatnią okładkę Newsweeka, która wzbudziła wiele negatywnych komentarzy.

Cieszy mnie, że Tomasz Lis jest już traktowany tak, jak na to zasługuje, tzn. jako odklejeniecnapisał Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Polecamy również: Ostateczny cios w Putina i rosyjski sport? Czegoś takiego jeszcze nie było

Wpis dziennikarza stał się dość popularny. Na jego „polubienie” zdecydowało się około 13.5 tysiąca internautów.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)