Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa na ulicy. Poruszające nagranie z Łodzi (wideo)

Temat syna Krzysztofa Krawczyka od pewnego czasu często pojawiał się w mediach. Niedawno kwestia warunków życia jedynego syna wybitnego piosenkarza została poruszona w programie „Uwaga” w stacji TVN. Materiał został zrealizowany jeszcze za życia ojca Krzysztofa Krawczyka juniora. Oparto się w nim między innymi na trudnych warunkach mieszkalnych syna piosenkarza.

Krzysztof junior mieszka w jednym pokoju w Łodzi w mieszkaniu wraz z dalszą rodziną. Warunki zachwycające nie są. W dodatku mężczyzna od wielu lat wzmaga się z niepełnosprawnością.

Polecamy także: Róża Thun odchodzi z PO. Bezlitosny komentarz Patryka Jakiego

Syn Krzysztofa Krawczyka śpiewa w Łodzi

Polecamy również: Polityk PO nieświadomie ośmieszył Lubnauer? I to przed kamerami (wideo)

Krzysztof Krawczyk junior to syn pary artystów – piosenkarza Krzysztofa Krawczyka oraz piosenkarki Haliny Żytkowiak. Niestety rodzice mężczyzny już nie żyją. Halina Żytkowiak zmarła w 2011 roku w Stanach Zjednoczonych. Z kolei Krzysztof Krawczyk w kwietniu bieżącego roku. Problemami Krzysztofa juniora zainteresowali się jeszcze za życia jego ojca reportaży programu „Uwaga” TVN. W zrealizowanym materiale przybliżyli warunki życiowe, w których jest zmuszony funkcjonować mężczyzna. Z kolei teraz internet obiegło nagranie, na którym widzimy Krzysztofa śpiewającego w Łodzi.

Polecamy także: Wpadka polityka opozycji w TVN. Chciał cofnąć swoje słowa o PO. Wszystko się nagrało (wideo)

Bez wątpienia bohater nagrania odziedziczył talent po swoich rodzicach. Pomimo ciężkiego wypadku, jakiemu uległ 33 lata temu, nie zrezygnował z muzyki i stara się robić to z czego zasłynęli jego rodzice. Krawczyk Junior chętnie prezentuje swoje umiejętności wokalne. Mogli się o tym przekonać mieszkańcy Łodzi.

Krzysztof Krawczyk junior śpiewa

16 maja, na ul. Piotrkowskiej w Łodzi przechodnie mogli zachwycać się śpiewem 47-latka.

Źródło: Facebook, ProPolski, wMeritum,  Plotek,

Polecamy także przeczytać artykuły: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Wyrzucony poseł PO nie wytrzymał. Powiedział to wprost w TVP o Budce