Wpadka polityka opozycji w TVN. Chciał cofnąć swoje słowa o PO. Wszystko się nagrało (wideo)

Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski z PSL udzielił wywiadu dla stacji telewizyjnej TVN. Polityk był pytany o aktualne wydarzenia,  które mają miejsce w szeregach ugrupowania Borysa Budki. W trakcie swojej wypowiedzi polityk zawahał się jednak i przyznał, że może lepiej tego nie mówić, bo „będą zaraz dzwonić”. Co dokładnie powiedział wicemarszałek Sejmu z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego?

Temat problemów Platformy Obywatelskiej jest poruszany w mediach od pewnego czasu. Coraz głośniej mówi się o konieczności zmian na samym szczycie władzy w partii, która jeszcze tak niedawno rządziła krajem przez dwie kadencję.

Polecamy także: Róża Thun odchodzi z PO. Bezlitosny komentarz Patryka Jakiego

Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski z PSL udzielił wywiadu dla stacji telewizyjnej TVN

Koalicja Obywatelska i Platforma Obywatelska od pewnego czasu mają bardzo poważne problemy. Z ugrupowania odchodzą jej politycy. W piątek z PO wykluczeni zostali Ireneusz Raś oraz także Paweł Zalewski. Z kolei wczoraj o odejściu z Platformy Obywatelskiej poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych europoseł Róża Thun. Formacja Borysa Budki w dodatku mocno traci w sondażach wyborczych.

Na temat Platformy Obywatelskiej w wywiadzie dla stacji telewizyjnej TVN wypowiedział się wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski. W trakcie swojej wypowiedzi polityk zawahał się jednak i przyznał, że może lepiej tego nie mówić, bo „będą zaraz dzwonić”.

Dzisiaj w Platformie mają koledzy bardzo poważny problem. Wynika on pewnie z faktu gorszego niż wcześniej kierownictwapowiedział polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Wicemarszałek zawahał się jednak i następnie dodał: – Może nie powiem tego… Będą zaraz dzwonić do mniepodkreślił.

Nam zależy na tym, żeby w Platformie koledzy poukładali sobie relacje wewnętrzne, żeby znów stanowili jedną z ważnych partii opozycyjnych po to, żeby się wspólnie zjednoczyć i wygrać z PiS-empowiedział później Zgorzelski w rozmowie z TVN24.

Wicemarszałek Sejmu podkreślił również „to jest teraz cel wszystkich na opozycji, a nie wkładanie kija w szprychy partii, która widocznie ma problemy”.

Źródło: TVN24, Twitter

Polecamy także przeczytać: 

Andruszkiewicz także pogrąża Budkę. Mocne słowa posła do szefa PO

Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli