Kolejna żałoba w rodzinie Krawczyków. Miesiąc po śmierci piosenkarza

Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje. Andrzej Krawczyk zmarł w piątek. O śmierci mężczyzny poinformowano między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych na stronie Krzysztofa Krawczyka na Facebooku. Andrzej Krawczyk miał 70 lat.

Krzysztof Krawczyk zmarł na początku kwietnia. Wiadomość o śmierci piosenkarza była olbrzymim zaskoczeniem dla fanów wybitnego i dobrze znanego artysty. Dziś niestety rodzina Krawczyków ponownie została dotknięta śmiercią członka ich rodziny.

Polecamy również: Mocne słowa Andrzeja Dudy o Bodnarze. Prezydent powiedział to wprost (wideo)

Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny. Dla wielu osób informacja o odejściu piosenkarza była olbrzymim szokiem. Przed śmiercią artysta przebywał w szpitalu, z którego wyszedł i wrócił do swojego domu. To właśnie tam miał dochodzić do siebie. Niestety stan Krzysztofa Krawczyka nagle się pogorszył. Piosenkarz zaczął słabnąć. W tej sytuacji pogotowie postanowiła wezwać jego ukochana żona Ewa. Niestety krótki czas po tym cały kraj obiegła informacja o śmierci wybitnego piosenkarza. Dziś rodzina Krzysztofa Krawczyka została dotknięta odejściem kolejnego członka ich rodziny.

Andrzej Krawczyk to młodszy brat Krzysztofa. Podobnie jak dawny Trubadur był artystą, lecz nie obrał muzyki tak jak Krzysztof. Jego życiowa droga opierała się przede wszystkim na plastyce i malowaniu obrazów. Przed śmiercią mężczyzna miał się wzmagać z poważnymi problemami ze zdrowiem. „Człowiek dusza. Jego talenty poszły w stronę malarstwa. Był znakomitym kopistą. Na zamówienie malował kopie mistrzów epoki renesansu i szkoły holenderskiej. Dla mnie namalował piękny obraz przedstawiający mojego ukochanego psa rasy bokser Vento” – napisał Andrzej Kosmala o Andrzeju Krawczyku na Facebooku.

Obaj bracia miłość i umiejętności artystyczne odziedziczyli po swoich rodzicach: Januarym i Lucynie Krawczykach. Rodziciele obu Panów byli aktorami i śpiewakami operowymi. Ze względu na ich pracę, rodzina często się zmieniała swoje miejsce zamieszkania.

Źródło: Onet, Plejada

Polecamy także: 

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki