Szokujące doniesienia Straży Granicznej. Poważny incydent na granicy z Białorusią (wideo)

Straż Graniczna podała na dzisiejszej konferencji prasowej szokujące wiadomości. Z informacji, które przekazała w piątek na konferencji prasowej rzeczniczka Straży Granicznej ppor. Anna Michalska wynika, że patrol służb białoruskich oddał strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego. Do całej sytuacji miało dojść w czwartek.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Patrol służb białoruskich oddał w czwartek strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego, którzy ze Strażą Graniczną patrolują granicę; prawdopodobnie było to przy użyciu ślepej amunicji; nikomu nic się stałopoinformowała w piątek rzeczniczka Straży Granicznej ppor. Anna Michalska.

Wydarzenia na granicy Polski z Białorusią są poruszane w krajowych mediach i opinii publicznej od dłuższego czasu. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji na granicy podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego. Czas jego obowiązywania został ostatnio przedłużeny przez Sejm o 60 dni. Za przedłużeniem stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 posłów wstrzymało się od głosu.

Straż Graniczna: Patrol służb białoruskich oddał w czwartek strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego

Straż Graniczna podała na dzisiejszej konferencji prasowej bardzo niepokojące wiadomości. Z informacji, które podała w piątek na konferencji prasowej rzeczniczka Straży Granicznej ppor. Anna Michalska wynika, że patrol służb białoruskich oddał strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego. Najprawdopodobniej w tej sytuacji została użyta ślepa amunicja. Ppor. Anna Michalska poinformowała także, że nikomu nic się nie stało.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Patrol służb białoruskich oddał w czwartek strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego, którzy ze Strażą Graniczną patrolują granicę; prawdopodobnie było to przy użyciu ślepej amunicji; nikomu nic się stałopoinformowała w piątek rzeczniczka Straży Granicznej ppor. Anna Michalska.

Straż graniczna za pośrednictwem Twittera podała także komunikat na temat m.in prób nielegalnego przekroczenia granicy.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Wczoraj tj.07.10 na granicy Polski z Białorusią funkcjonariusze SG odnotowali 523 próby nielegalnego przekroczenia granicy. Zatrzymali 35 nielegalnych imigrantów,wszyscy to ob.Iraku. Pozostałym próbom zapobieżono. W październiku zatrzymano już 159 nielegalnych imigrantów, w tym 138 ob. Irakuczytamy na Twitterze Straży Granicznej.

Źródło: Polsat News 

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza