Przemysław Babiarz wbił szpilę TVN? Mocne słowa dziennikarza TVP (wideo)

Przemysław Babiarz po zawodach w skokach narciarskich zdecydował się na dość mocnych komentarz. Co dokładnie powiedział?

Polecamy także: 10 tysięcy osób pod Sejmem? Ziemkiewicz ripostuje wpis Giertycha

Przez wiele lat popularność tego sportu w naszym kraju promował Adam Małysz, który jest niekwestionowanym mistrzem i legendarną skoków. Przez wiele lat transmisja skoków odbywała się na antenie Telewizji Polskiej, lecz od tego sezonu ta tradycja uległa zmianie. Skoki narciarskie przeszły do konkurencji.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Do tej pory w bieżącym sezonie w Telewizji Polskiej widzowie mogli obejrzeć zawody skoków narciarskich, które odbyły się w Polsce, a dokładniej to w Wiśle oraz w Zakopanem. Zdecydowana większość konkursów jest teraz możliwa do obejrzenia na antenie stacji telewizyjnej TVN.

Mimo wszystko w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Chinach zawody również są transmitowane przez publiczną telewizję, gdzie fani skoków mogą śledzić zmagania polskich skoczków.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Dziś szczególnie wielu polskich kibiców śledzących skoki narciarskie miało olbrzymi powód do radości. Chodzi o dokładnie o sukces Dawida Kubackiego, który w niedzielę zdobył brązowy medal. Euforia z tego powodu jest niemała. Warto bowiem zaznaczyć, że przed igrzyskami wyniki naszych skoczków były po prostu słabe i nie napawały zbyt wielką nadzieją. Z tego powodu mało kto się spodziewał, że polscy skoczkowie mogą z imprezy przywieźć jakikolwiek medal.

Skoki narciarskie: Słowa Przemysława Babiarza wywołały liczne komentarze

Skoki narciarskie to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych dyscypiln sportowych wśród Polaków. Przez wiele lat popularność tego sportu w naszym kraju promował Adam Małysz, który jest niekwestionowanym mistrzem i legendarną skoków. Przez wiele lat transmisja skoków odbywała się na antenie Telewizji Polskiej, lecz od tego sezonu ta tradycja uległa zmianie.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Dziś zawody były transmitowane przez TVP. Brązowy medal zdobył Dawid Kubacki, co wywołało wielką radość u wielu kibiców. Słowa komentarza po zakończeniu zawodów postanowił dodać od siebie Przemysław Babiarz. Słowa dziennikarza spotkały się z mieszanym odbiorem.

Proszę państwa, z niezależnych od TVP powodów skoki nie cieszyły się ostatnio może wielkim zainteresowaniem, ale wróciły do domu i od razu jest efektpowiedział na antenie TVP Przemysław Babiarz, komentując konkurs skoków narciarskich w Pekinie.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Panie Babiarz, na szczęście sukcesy i porażki naszych sportowców nie zależą od podmiotu transmitującego zawody. Na szczęście dla TVP. Pocieszające jest, że zmagania olimpijczyków można oglądać również bez idiotycznych komentarzy przełączając kanał lub wyłączając dźwiękskomentował Marek Belka na Twitterze.

Przemysław Babiarz po zawodach w skokach narciarskich zdecydował się na dość mocnych komentarz. Co dokładnie powiedział?
Przemysław Babiarz po zawodach w skokach narciarskich zdecydował się na dość mocnych komentarz. Co dokładnie powiedział?

Źródło: Twitter, Wprost

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)