10 tysięcy osób pod Sejmem? Ziemkiewicz mocno odpowiada Giertychowi

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do jednego z najnowszych wpisów opublikowanych przez Romana Giertycha na temat sporego zgromadzenia, które mogłoby pojawić się przed polskim Sejmem.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Roman Giertych aktualnie jest jednym z największych krytyków rządów Zjednoczonej Prawicy, na której czele stoi Prawo i Sprawiedliwość. Warto przy tym dodać, że w latach 2006 do 2007 Giertych wraz z Ligą Polskich Rodzin należał do rządu, który tworzył z Samoobroną oraz także wcześniej wspomnianym Prawem i Sprawiedliwością.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Ta władza jednak upadła z powodu ówczesnego braku porozumienia między koalicjantami tworzącymi rząd. W kolejnych wyborach PiS przegrało z PO, a Samoobrony i Ligi Polskich Rodzin zabrakło w parlamencie.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Aktualnie Giertych w wielu swoich publicznych wypowiedziach w bardzo krytyczny sposób podchodzi do formacji byłego koalicjanta. W jednym z najnowszych wpisów były wicepremier skomentował pomysł dotyczący sporego zgromadzenia, które mogłoby pojawić się przed polskim Sejmem. Na wpis prawnika postanowił odpowiedzieć dziennikarz Rafał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz odpowiada na wpis Romana Giertycha

Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze postanowił odpowiedzieć na jeden z najnowszych wpisów opublikowanych przez Romana Giertycha na temat sporego zgromadzenia, które mogłoby pojawić się przed polskim Sejmem.

Ten pomysł Piątka mi się podoba. 10 tysięcy ludzi pod Sejmem przez cały czas, jak na Majdanie. I dyżury. Jak jeden odchodzi to drugi przychodzi. Na wiosnę do zrobienianapisał za pośrednictwem swojego konta były wicepremier.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Z kolei Rafał Ziemkiewicz tak  odpowiedział na wpis Romana Giertycha:

Mnie też się podoba. Chce zobaczyć, jak im się uda tam zebrać choć pięćset. A potem jak kiedyś pod Sądem Najwyższym pokaże się Wałęsa, Tusk, Lempart albo i sam Giertych i z tych pięciuset zostaną Szczurek, Podleśna, Farmazon i kilkunaścioro podobnych najwierniejszych szurówodparł znany dziennikarz i publicysta.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)