Jest spora afera. Szokujące informacje na temat trenera reprezentacji Polski

Paolo Sousa odchodzi z reprezentacji Polski? Media wiadomości na temat dalszych losów Portugalczyka za sterami polskiej kadry piłkarskiej określają już mianem sagi. W ostatnich dniach w mediach pojawiły się wiadomości o odejściu Portugalczyka do jednego z brazylijskich klubów. Początkowo można to było odebrać jako zwykłe plotki, lecz dziś sprawa ponownie nabrała bardzo poważnego rozgłosu.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Reprezentacja Polski w piłce nożnej ma za sobą bardzo mocno średni okres, który w zasadzie ciągnie się od 2018 roku, kiedy to na mundialu w Rosji wygraliśmy jedynie z Japonią i wróciliśmy do domu. Fajerwerków nie było także na ME w bieżącym roku. Dwie porażki ze Szwecją i sensacyjna ze Słowacją oraz jeden remis z Hiszpanią ponownie wysłał kadrowiczów do domu po fazie grupowej. Mimo wszystko po turnieju swoje miejsce zachował Paulo Sousa, który jednak w eliminacjach do mundialu się nie popisał.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Teraz media bardzo aktywnie śledzą wiadomości na temat selekcjonera. Wcześniej media w Brazylii informowały o tym, że Sousa będzie nowym trenerem Porto Alegre. Jednak tym informacjom zaprzecza agent selekcjonera Hugo Cajuda. W rozmowie z portalem meczyki.pl mówi, że „brazylijska prasa jest szalona”. Nic się nie dzieje. Są święta. Nie możemy komentować każdej plotki, łączącej trenera z jakimś klubem – mówi. Podkreśla, że szkoleniowiec skupia się na pracy z polską kadrą.

Dziś jednak na ten temat nowe wiadomości podał dziennikarz Sebastian Staszewski. Co z nich wynika?

Paolo Sousa odchodzi z reprezentacji Polski?

Portal Interia poinformował, że Paolo Sousa poprosił prezesa PZPN – Cezarego Kuleszę o zgodę na odejście, bo ma ofertę z potężnego klubu, a awansem do baraży wypełnił swoją misję. Kulesza mimo wszystko te argumenty podane przez Portugalczyka miał odrzucić.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Tylko u nas szczegóły operacji Paulo Sousy. Selekcjoner (?) poprosił Cezarego Kuleszę o zgodę na odejście, bo ma ofertę z potężnego klubu, a awansem do baraży wypełnił swoją misję. Kulesza te argumenty odrzucił. I jest dympoinformował Sebastian Staszewski z portalu Interia.

Jestem szczerze zażenowany zachowaniem Paulo Sousy. Grał dżentelmena, faceta z wielkiego świata w koszulach na miarę, a okazał się Siwym Bajerantem. Przez kilka dni okłamywał wszystkich dookoła – mnie też – że nie ma nic na rzeczy, że to tylko plotki. Szkoda, brzydki koniecnapisał w kolejnym wpisie dziennikarz.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy