Mazurek nie wytrzymał. Zapytał o to wprost Siemoniaka na antenie (wideo)

Gościem Roberta Mazurka w radiu RMF FM był polityk Platformy Obywatelskiej – Tomasz Siemoniak. W trakcie rozmowy poruszono między innymi temat dotyczący profilu „Sok z Buraka” oraz finansowanie jego twórcy Mariusza Kozaka-Zagozdy przez ugrupowanie, do którego należy Siemoniak.

Wątek „Soku z Buraka” jest ponownie poruszany w polskich mediach za sprawą informacji podanych przez portal Interia, z których wynika, że Mariusz Kozak-Zagozda otrzymywał ze strony Platformy Obywatelskiej przelewy. Co na ten temat w radiu RMF FM powiedział Tomasz Siemoniak z Platformy Obywatelskiej?

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

Tomasz Siemoniak w RMF FM

Platforma Obywatelska w ostatnim czasie napotyka na swojej drodze liczne problemy. Z ugrupowania Borysa Budki zaczynają odchodzić jego posłowie oraz działacze. W dodatku prym PO na opozycji zdecydowanie podważają ostatnie sondaże, które drugie miejsce tuż za PiS dają nowej partii Szymona Hołowni, a nie jak dotychczas Platformie. W dodatku portal Interia poinformował, że ze strony PO niemałe kwoty miał otrzymywać Mariusz Kozak-Zagozda – autor kontrowersyjnego profilu w mediach społecznościowych „Sok z Buraka”.

Ten temat w rozmowie z Tomaszem Siemoniakiem poruszył Robert Mazurek.

Dlaczego średnio miesięcznie płaciliście ponad 8 tys. zł twórcy najobrzydliwszego, fekalnego ścieku polskiego internetu jakim jest Sok z Buraka?zapytał dziennikarz RMF FM.

Nie wiem nic na ten tematodpowiedział jego gość, poseł Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Polecamy także: Tyle Platforma zapłaciła twórcy “Soku z Buraka”. Kwota jest spora

Nie mówimy, żeby była jasność, o pensji, którą ten pan dostaje też za prowadzenie tego ścieku również w ratuszu warszawskim od prezydenta Rafała Trzaskowskiego. On dostaje pieniądze i od was, i od Trzaskowskiego z miejskiej kasymówił Mazurek.

Ani w jednej, ani w drugiej sprawie nie mam żadnej wiedzy. Jestem przeciwny hejtowi, obrażaniu. To wcale nie jest ugodowość ani koncyliacjastwierdził Siemoniak.

Polecamy również: Kwaśniewski naraził się opozycji? Powiedział to wprost

Źródło: Tysol

Polecamy także: 

Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki