Jest decyzja ws. „Warto rozmawiać”. Jan Pospieszalski zabrał głos (wideo)

Jan Pospieszalski i jego program „Warto rozmawiać” wraca do TVP? Na ten temat wypowiedział się sam Jan Pospieszalski na nagraniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych na profilu programu „Warto rozmawiać”.

Program „Warto rozmawiać” z poprzedniego tygodnia został niespodziewanie zdjęty przez TVP. Redakcja programu Jana Pospieszalskiego dowiedziała się o tej decyzji bardzo krótko przed nagraniem. Program nagrano, lecz zespołowi przekazano, że zostanie wyemitowany o innej porze. Nikt jednak nie doprecyzował kiedy miałoby to nastąpić.

Polecamy także: Tyle Platforma zapłaciła twórcy “Soku z Buraka”. Kwota jest spora

Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii” – taki komunikat pojawił się twitterowym profilu „Warto rozmawiać„.

Jan Pospieszalski i jego program „Warto rozmawiać” w TVP wraca?

„Warto rozmawiać” zniknął z anteny TVP. Takie kroki podjęte przez publiczne medium nie spodobało się wielu osobom. Teraz jednak pojawiła się nadzieja dla programu prowadzonego przez Jana Pospieszalskiego. Sam prowadzący w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych na profilu programu poinformował, że „decyzje są podjęte, że wracamy na antenę”.

Polecamy także: Radna KO została zapytana o sukcesy Borysa Budki. Tarczyński wybuchł śmiechem (wideo)

– Mam uwaga dobrą wiadomość: to również dzięki wam, dzięki waszej huraganowej odpowiedzi, być może również to wpłynęło, a wręcz jestem przekonany, że to miało ogromny wpływ na decyzję, że wracamy. Decyzje są podjęte, że wracamy na antenę. Kiedy? Dokładnie trudno mi odpowiedzieć. Być może nastąpi to jeszcze w maju – mówi dziennikarz na nagraniu.

Polecamy także: Tyle Platforma zapłaciła twórcy “Soku z Buraka”. Kwota jest spora

Zapowiadamy też i liczymy na to, że Telewizja Polska dotrzyma słowa i po wakacjach będzie jakieś nowe otwarcie, odświeżenie formuły programu na co już teraz trzeba się nastawić dodaje.

Całość nagrania: 

Źródło: DoRzeczy, Wirtualne Media

Polecamy także: 

Sytuacja syna Krzysztofa Krawczyka jest fatalna. Czy otrzyma pomoc?

Magdalena Środa również zaatakowała Lewandowskiego. Internauci odpowiedzieli

Kolejni działacze także odchodzą z KO. Poważne problemy Borysa Budki

Gretkowska także atakuje Roberta Lewandowskiego i jego żonę. Kontrowersyjne słowa pisarki