Stanowcze słowa Terleckiego nt. Mejzy. Decyzja już zapadła?

Ryszard Terlecki wypowiedział się na temat Łukasza Mejzy w związku z pytaniem, które na temat wiceministra sportu zadali mu dziennikarze. Czy polityk wokół którego w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno zostanie dalej w szeregach rady ministrów rządu Zjednoczonej Prawicy?

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Łukasz Mejza po utworzeniu Ministerstwa Sportu i Turystyki, przeszedł na stanowisko sekretarza stanu w tym resorcie. Jednak na temat polityka w ostatnim czasie jest głośno z innego powodu. Wirtualna Polska poinformowała, że Mejza ze swoimi współpracownikami chciał zarabiać na zbiórkach i leczeniu ciężko chorych ludzi przy pomocy niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii. W innej sprawie „wp” przytoczyło oskarżenia byłych wspólników polityka o oszustwo.

Polecamy także: Widzowie TVN mogą być zaskoczeni. Ziemkiewicz pokazał to zdjęcie

W związku z tym wokół Łukasza Mejzy zrobiło się bardzo głośno. Nie brak jest w związku z tym opinii, że polityk powinien w najbliższym czasie opuścić szeregi rządu Zjednoczonej Prawicy. Na ten właśnie temat przez dziennikarzy został zapytany wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki. Co na temat Łukasza Mejzy powiedział ważny polityk z ramienia Prawa i Sprawiedliwości?

Ryszard Terlecki na temat Łukasza Mejzy

Z pewnością ostatnie wydarzenia wokół Łukasza Mejzy bardzo mocno uderzają w jego wizerunek, który w przypadku czynnego i na dodatek młodego polityka, jest kwestią śmiertelnie istotną. W dodatku rozgłos wokół Mejzy w dalszym ciągu jest bardzo duży, a obóz władzy z pewnością może odczuwać naciski w związku z żądaniami usunięcia z rządu 30-letniego polityka urodzonego w Zielonej Górze.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Pytanie na temat przyszłości Łukasza Mejzy w rządzie o dziennikarzy otrzymał wicemarszałek Sejmu – Ryszard Terlecki. Polityk Prawa i Sprawiedliwości oznajmił, że Mejza po powrocie z urlopu z pewnością do ministerstwa już nie wróci.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Na uwagę jednego z dziennikarzy, na co PiS czeka z odwołaniem polityka, Ryszard Terlecki odpowiedział, że na nic, bo Łukasz Mejza już i tak nie jest w rządzie. Na uwagę, że formalnie polityk nadal jest członkiem gabinetu Mateusza Morawieckiego i jest obecnie na urlopie, Terlecki odpowiedział: no to po urlopie.

Źródło: Wprost

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy