Polityczny nokaut Winnickiego dla KO i Lewicy w Sejmie. Tego się nie spodziewali (wideo)

Robert Winnicki (Ruch Narodowy/ Konfederacja) z sejmowej mównicy zwrócił się do polityków Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy. Jeden z liderów Konfederacji wyszedł z propozycją dla polityków wspomnianych ugrupowań politycznych. Polityk przemawiając miał przy sobie „zaproszenie”, które następnie w trakcie jego wystąpienia inni posłowie Konfederacji zaczęli rozdawać. Czego ono dotyczyło?

Polecamy także: Tusk zaskoczony? Takiego pytania ws. Brukseli mógł się nie spodziewać (wideo)

Wydarzenia na granicy Polski z Białorusią są poruszane w krajowych mediach i opinii publicznej od dłuższego czasu. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji na granicy podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego. Czas jego obowiązywania został ostatnio przedłużeny przez Sejm o 60 dni po dość bardzo burzliwej debacie. Za przedłużeniem stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 posłów wstrzymało się od głosu.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Do wydarzeń z czwartku odniósł się z sejmowej mównicy poseł i jeden z liderów Konfederacji – Robert Winnicki, który w swoim wystąpieniu odniósł się do polityków Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy.

Robert Winnicki (Ruch Narodowy/ Konfederacja) do posłów Lewicy i KO w Sejmie

Robert Winnicki (Ruch Narodowy/Konfederacja) z sejmowej mównicy zwrócił się do polityków Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy. Polityk w swojej wypowiedzi wspomniał o wydarzeniach mających miejsce w czwartek w polskim Sejmie, kiedy to trwała debata nad przedłużeniem stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego w pasie przygranicznym z Białorusią. Doszło wówczas do wielu emocjonalnych wystąpień i sytuacji.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

W związku z tym w piątek z sejmowej mównicy Robert Winnicki zwrócił się do polityków Koalicji Obywatelskiej oraz Lewicy.

Wnoszę o zamknięcie obrad. O zamknięcie tego posiedzenia, dlatego, że myślę, że po wczorajszej debacie na temat stanu wyjątkowego na tej sali posłowie Lewicy i Koalicji Obywatelskiej zaciągnęli bardzo wiele zobowiązań. Dokonali wiele zobowiązań mówiąc, o tym, jak bardzo chcą przyjmować migrantów do naszego kraju. Dlatego my wychodzimy z inicjatywą, aby zadośćuczynili temu i wydrukowaliśmy im pierwszą stronę zaproszeniamówił jeden z liderów Konfederacji.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Każdy z was szanowni państwo, to może złożyć w urzędzie ds. cudzoziemców zaproszenie dla cudzoziemca na własny koszt, żeby sprowadzić do Polski. Co więcej, zakreśliliśmy już dla was odpowiednią opcję, że zakwaterujecie cudzoziemca we własnym domu. Otóż czekamy ilu z was złoży te wnioski o pobyt cudzoziemca na wasz koszt, we własnym domumówił Robert Winnicki z sejmowej mównicy.

Źródło: YouTube

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza