Bąkiewicz nie wytrzymał. Stanowcze słowa o Trzaskowskim ws. Marszu Niepodległości

Robert Bąkiewicz za pośrednictwem Twittera odniósł się do sprawy dotyczącej zbliżającego się Marszu Niepodległości oraz także Rafała Trzaskowskiego w kontekście możliwości przeprowadzenia wspomnianego wydarzenia już za niespełna miesiąc na ulicach Warszawy. Co dokładnie napisał Robert Bąkiewicz?

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Marsz Niepodległości zbliża się coraz większymi krokami. Mimo wszystko od wczoraj na jego temat dyskusja jest zdecydowanie bardziej intensywna niż to miało miejsce jeszcze w poprzednich dniach. W rozmowie w programie „Onet Rano” o przeprowadzenie Marszu Niepodległości został zapytany włodarz stolicy – Rafał Trzaskowski. Jego zdaniem marsz nie powinien się odbyć. Z kolei na temat przeprowadzenia wydarzenia wypowiedział się także Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Robert Bąkiewicz do Trzaskowskiego na Twitterze

Święto Niepodległości zbliża się coraz większymi krokami. Jak co roku jednym z jego nierozłącznych elementów w ostatnich latach jest Marsz Niepodległości. Mimo wszystko jak co roku nie brak jest także kryrycznych opinii na temat jego organizacji. W ostatni wtorek w wywiadzie dla Onetu na temat wydarzenia głos zabrał prezydent Warszawy i były kandydat na urząd prezydenta Polski – Rafał Trzaskowski. Polityk w tej sytuacji podkreślił, że jego zdaniem Marsz Niepodległości organizowany przez Roberta Bąkiewicza nie powinien się odbyć.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Za każdym razem mówię jasno, że Marsz Niepodległości organizowany przez pana Bąkiewicza nie powinien się odbyć. Mówię, że są używane symbole, dlatego zawsze występuję, żeby marsz przygotowany przez takich ludzi nie był w Warszawie organizowanypowiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski w rozmowie dla Onet.pl.

Z kolei dziś Rafał Trzaskowski za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieścił wpis, w którym to napisał:

Już w kwietniu złożyłem wniosek o likwidację stow. Marsz Niepodległości za łamanie prawa i sprzeniewieżenie się statutowi – poprzez publiczne promowanie totalitarnego ustroju państwa, nawoływanie do nienawiści, stosowanie gróźb czy znieważanie świętych symboli Polski Walczącejnapisał Rafał Trzaskowski.

Polecamy także: Tusk przemawiał w Warszawie. Nagle musiał jednak przerwać (wideo)

Z kolei na temat Marszu Niepodległości w środę za pośrednictwem mediów społecznościowych wpis zamieścił Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Czy Trzaskowski tego chce czy nie, Marsz Niepodległości się odbędzienapisał Bąkiewicz.

 

Źródło: Twitter, Onet, Polsat News

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza