Bąkiewicz nie wytrzymał w rozmowie z TVN. Padły mocne słowa (wideo)

Robert Bąkiewicz we wtorek na konferencji prasowej starł się z dziennikarzami stacji telewizyjnej TVN. Nagranie z całej sytuacji bardzo szybko obiegło media i przede wszystkim internet, gdzie zyskało na popularności. Co do pracowników komercyjnej stacji telewizyjnej powiedział prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości?

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

W ostatni wtorek 12 października zarząd stowarzyszenia Marsz Niepodległości zapowiedział oficjalnie organizację kolejnych obchodów Święta Niepodległości. W tym roku wydarzenie ma się odbyć pod hasłem „Niepodległość nie na sprzedaż”.

Oprócz Roberta Bąkiewicza na konferencji prasowej pojawili się także Witold Tumanowicz oraz Mateusz Marzoch. W jej trakcie doszło do spięcia między Bąkiewiczem a dziennikarzami TVN. W tej sytuacji prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości skierował bardzo krytyczne słowa na temat popularnej stacji.

Robert Bąkiewicz kontra TVN

Już za niecały miesiąc w Warszawie odbędzie się kolejny Marsz Niepodległości. Wydarzenie od wielu lat jest już jednym z bardziej charakterystycznych sposobów na świętowanie rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Warszawie. W związku z tym odbyła się konferencja prasowa, na której przemawiał między innymi Robert Bąkiewicz – prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz na początku spotkania z mediami zapraszał na wspomniane wydarzenie. Podał także hasło, które ma w tym roku przyświecać marszowi.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

W pewnym momencie konferencji doszło do spięcia między Bąkiewiczem a dziennikarzami. Jeden z nich zapytał dlaczego na miejscu są obecne osoby z emblematami Straży Narodowej i mają częściowo zakryte twarze. W tej sytuacji Robert Bąkiewicz poprosił o „sensowniejsze” pytania. Zapytał także dziennikarza, czy jest z telewizji TVN. Nagranie z tego momentu jest dostępne na stronie TVP Info pod linkiem.

Z kolei fragment konferencji umieszczony w internecie przedstawia słowa, które Robert Bąkiewicz skierował do dziennikarki będącej na konferencji.

Polecamy także: Tusk przemawiał w Warszawie. Nagle musiał jednak przerwać (wideo)

Jeśli pani mnie zaprosi do studia i na żywo mi powoli prowadzić dyskusję z redaktorem przed kamerami waszej stacji, chętnie będę odpowiadał na wiele pytań. Natomiast muszę mieć zapewnioną możliwość obrony własnych tez. Jesteście manipulatorami i kłamcami publicznymistwierdził.

Telewizja TVN powinna nie mieć przedłużonej koncesji i zostać zlikwidowana. Jest wewnętrznym szkodnikiem w państwie polskim. Rozbijacie jedność i wspólnotę narodową. Dzielicie Polaków i dodatkowo kłamiecieocenił Robert Bąkiewicz.

Fragment konferencji poniżej:

 

Źródło: TVP, Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza