Szokująca sytuacja po meczu Polski z Albanią. Wywiad został nagle przerwany (wideo)

Polska – Albania: Polska reprezentacja wczoraj grała z reprezentacją Alabanii w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Polacy po bramce Karola Świderskiego prowadzili z gospodarzami od 77 minuty. Niestety po trafieniu polskiego napastnika w kierunku polskich piłkarzy, którzy cieszyli się z bramki poleciały butelki. W tej sytuacji spotkanie obu reprezentacji zostało przerwane i piłkarze szybko zeszli do szatni, gdzie oczekiwali dalszego rozwoju wydarzeń.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Wczoraj reprezentacja Polski rozegrała mecz z reprezentacją Alabanii. W 77. minucie do siatki rywali trafił Karol Świderski, który na co dzień występuje w barwach greckiego PAOK. Wczoraj w barwach w reprezentacji Polski pojawili się Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek, Kamil Glik, Paweł Dawidowicz, Jakub Moder, Piotr Zieliński, Grzegorza Krychowiak, Tymoteusz Puchacz, Kamil Jóźwiak, Adam Buksa i Robert Lewandowski. W ramach zmian na boisku pojawili się Przemysław Frankowski, Bartosz Bereszyński, Mateusz Helik, Mateusz Klich oraz także Karol Świderski, który zdobył jedyną bramkę w tym spotkaniu.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Niestety po meczu doszło do szokującej sytuacji. Wspomniany strzelec jedynej bramki w spotkaniu – Karol Świderski udzielał wywiadu. Niestety w pewnym momencie rozmowa została przerwana, a z ust dziennikarza można było usłyszeć, że jest niebezpiecznie.

Polska – Albania: mecz przerwany po incydencie

Polska – Albania: Polska reprezentacja wczoraj rozegrała spotkanie z reprezentacją Alabanii w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Polacy po bramce Karola Świderskiego w 77 minucie ostatecznie wygrali z gospodarzami.

Niestety po trafieniu polskiego napastnika w kierunku polskich piłkarzy, którzy cieszyli się z bramki poleciały butelki. W tej sytuacji spotkanie obu reprezentacji zostało przerwane. Do kolejnego incydentu doszło w trakcie wywiadu strzelca jedynej bramki.

Polecamy także: Tusk przemawiał w Warszawie. Nagle musiał jednak przerwać (wideo)

Spotkanie dla obu reprezentacji było bardzo istotne. Stawką w tej rywalizacji stanowiło drugie miejsce w grupie, które umożliwia grę w barażach w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Wzrost emocji można było zauważyć w trakcie meczu oraz także po jego zakończeniu. Do sieci trafił między innymi przerwany wywiad z Karolem Świderskim, który jako jedyny w tym spotkaniu trafił do siatki Albańczyków.

Źródło: YouTube

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza