Reprezentacja Polski bez trenera? Szokujące informacje mediów nt. Sousy

Paulo Sousa odchodzi z reprezentacji Polski w piłce nożnej? Takie wiadomości dotarły do polski 24 grudnia. Sousa od początku bieżącego roku prowadzi polskich piłkarzy. W tym czasie Portugalczyk zyskał zarówno swoich zwolenników, jak i również przeciwników. Mimo wszystko wokół selekcjonera powstało wiele kontrowersji choćby w związku z ostatnim meczem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z Węgrami.

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Z kolei teraz informacji medialnych wynika, że Sousa już wkrótce ma objąć stery nad jednym z klubów w Brazylii. Temat takiej możliwości był już poruszany w mediach wcześniej, lecz wówczas klubem, który miałby objąć selekcjoner Polski był Flamengo Rio de Janeiro. Natomiast teraz pojawiła się informacja, że Portugalczyk miałby przejąć trenerskie stery nad International Porto Alegre z ligi Brazylii. Takie niepotwierdzone wiadomości są mimo wszystko bardzo niepokojące.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Reprezentacja Polski w piłce nożnej ma za sobą bardzo mocno średni okres, który w zasadzie ciągnie się od 2018 roku, kiedy to na mundialu w Rosji wygraliśmy jedynie z Japonią i wróciliśmy do domu. Fajerwerków nie było także na ME w bieżącym roku. Dwie porażki ze Szwecją i sensacyjna ze Słowacją oraz jeden remis z Hiszpanią ponownie wysłał kadrowiczów do domu po fazie grupowej. Mimo wszystko po turnieju swoje miejsce zachował Paulo Sousa, który jednak w eliminacjach do mundialu się nie popisał.

Paulo Sousa na odchodzi z reprezentacji?

Przed Robertem Lewandowskim i spółką mecze barażowe, których wygrana zapewni udział w zbliżającym się coraz większymi krokami mundialu. Niestety w ostatnich tygodniach wokół kadry nie brak jest kontrowersji. Najpierw doszło do przegranej z Węgrami, co skomplikowało dalsze losy reprezentacji Polski w barażach, a następnie pojawiły się doniesienia o rzekomym odejściu Paulo Sousy do jednego z brazylijskich klubów. Dziś te doniesienia ponownie odżyły.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Jak poinformował brazylijski dziennikarz Vagner Martins, Paulo Sousa ma w poniedziałek podpisać umowę z Internacionalem Porto Alegre. Kontrakt ma być dwuletni, a reprezentacja Polski zostanie opuszczona w trybie nagłym. Sam Paulo Sousa nie skomentował tych wigilijnych doniesień.

Informacjom zaprzecza agent selekcjonera Hugo Cajuda. W rozmowie z portalem meczyki.pl mówi, że „brazylijska prasa jest szalona”. Nic się nie dzieje. Są święta. Nie możemy komentować każdej plotki, łączącej trenera z jakimś klubemmówi. Podkreśla, że szkoleniowiec skupia się na pracy z polską kadrą.

 

Źródło: RMF FM

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy

Tag: Sousa odchodzi z reprezentacji?