Hitowe nagranie z TVP. Tłumaczka języka migowego podbiła sieć (wideo)

Wielkie Kolędowanie we Lwowie: Wielkie show tłumaczki języka migowego. Nagranie trafiło do sieci  

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska wyemitowała koncert, który odbył się we Lwowie w miejscowej Katedrze Łacińskiej. W tej sytuacji nie zabrakło także komentarzy na temat tłumaczki języka migowego. Mowa tu o Małgorzacie Limanówskiej, która niezwykle ekspresyjnie tłumaczyła teksty utworów na język migowy. Praca tłumaczki stała się w bardzo szybkim tempie hitem internetu i przede wszystkim ponownie została doceniona.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

W wigilię Świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska zaprosiła swoich widzów na Wielkie Kolędowanie we Lwowie. Publiczny nadawca podkreślił przy tym, iż jest to pierwsze takie wydarzenie w historii. Na scenie pojawiły się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które znają bardzo dobrze Polacy.

Wśród artystów pojawili się: Maryla Rodowicz, Krzysztof Cugowski, Chris Cugowski, Alicja Węgorzewska, Alicja Szemplińska, Halina Mlynkova, Enej, Zenon Martyniuk, Classic, Marcin Miller, Piotr Kupicha, Sound’n’Grace, Natasza Urbańska, Alicja Tracz, Józefina, Staszek Karpiel Bułecka, Krzysztof Krawczyk Junior, Julija Belei oraz Chór Zespołu Śląsk i chór dziecięcy ze Lwowa.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel, który w trakcie koncertu przypomniał o przedwojennym Lwowie i jego mieszkańcach. Mimo wszystko ponownie w tym roku fragment show skandła tłumaczka języka migowego, której sposób tłumaczenia zwrócił uwagę niejednej osoby oglądającej koncert. Jedno z nagrań skupujące się na Małgorzacie Limanówskiej opublikował jeden z internautów.

Wielkie Kolędowanie we Lwowie: Wielkie show tłumaczki języka migowego

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Telewizja Polska wyemitowała koncert, który odbył się we Lwowie w miejscowej Katedrze Łacińskiej. W tej sytuacji nie zabrakło także komentarzy na temat tłumaczki języka migowego. Mowa tu o Małgorzacie Limanówskiej, która niezwykle ekspresyjnie tłumaczyła teksty śpiewanych przez artystów na język migowy. Jeden z internautów nagrał i opublikował wykonywaną pracę przez Panią Małgorzatę.

 

Źródło: TVP, Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy