Kamiński pozdrowił polskich funkcjonariuszy. Szokująca odpowiedź Sikorskiego

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji – Mariusz Kamiński za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i pozdrowił przy tym polskich funkcjonariuszy działających na granicy. Na wpis polityka rządu Zjednoczonej Prawicy odpowiedzieć postanowił aktualny europoseł Radosław Sikorski, który skierował do Kamińskiego dość mocne słowa. Co dokładnie napisał?

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia z wielu stron spływają świąteczne życzenia. Robią to także politycy i to Ci znajdujący się najwyżej w hierarchii. Mamy tu na myśli choćby premiera Mateusza Morawieckiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Mimo tak podniosłego czasu nie zabrakło także życzeń i wystąpień, które mogą być odebrane jako dość kontrowersyjne.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Chodzi między innymi o życzenia, które złożył poseł Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej. Na dole w trakcie nagranie pojawiały się słowa wypowiadane przez polityka, który wspomniał o pierwszych „ośmiu gwiazdkach”. To właśnie te„osiem gwiazdek” wyświetlono jako „***** ***”, co oznacza zacenzurowane wulgarne określenie odnoszące się do Prawa i Sprawiedliwości. Głosy oburzenia wywołało także nagranie z Klaudią Jachirą, która zaprezentowała swoją przerobioną wersję znanej kolędy.

Na tym jednak życzeniowe zamieszanie się nie zakończyło.

Mariusz Kamiński i odpowiedź Radosława Sikorskiego

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji – Mariusz Kamiński za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i pozdrowił przy tym polskich funkcjonariuszy działających na granicy. Na wpis polityka rządu Zjednoczonej Prawicy odpowiedzieć postanowił aktualny europoseł Radosław Sikorski, który skierował do Kamińskiego dość mocne słowa.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Szczęśliwych i bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia! Szczególne pozdrowienia kieruję dziś w stronę tych, którzy w dzień i w nocy strzegą polskiej granicy – funkcjonariuszy Straży Granicznej, policjantów, żołnierzy oraz wspierających ich strażakównapisał Mariusz Kamiński.

Miałem Cię kiedyś za państwowca a jesteś cynicznym sługusem partyjnym bez żadnych zahamowań. Ludzie Solidarności walczyli z państwem, które inwigilowało wedle uznania partii. Jesteś nie lepszy od ówczesnych SBków. Wstydzę się, że Cię znałem.
#Pegasusodpowiedział na życzenia Radosław Sikorski.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy