Trzaskowski triumfuje ws. Marszu Niepodległości. Bezlitosna riposta Ziemkiewicza

Dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych odpowiedział na wpis prezydenta Warszawy – Rafała Trzaskowskiego w sprawie decyzji Sądu Apelacyjnego odnośnie organizacji Marszu Niepodległości. Co napisał dziennikarz?

Polecamy także: Co z Marszem Niepodległości? Jest decyzja Sądu Apelacyjnego

Sąd Apelacyjny utrzymał w mocy uchylenie decyzji wojewody o rejestracji wydarzenia cyklicznego „Marsz Niepodległości”. Odebrania statusu wydarzenia cyklicznego przemarszowi chciał m.in. prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy postanowienie Sądu Okręgowego w Warszawie o uchyleniu decyzji wojewody mazowieckiego o nadaniu „Marszowi Niepodległości” statusu wydarzenia cyklicznego. Wniosek do sądu złożył w tej sprawie prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

W związku z tym włodarz stolicy kraju zabrał głos za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na wpisy polityka postanowił odpowiedzieć publicysta Rafał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz odpowiada na wpis Rafała Trzaskowskiego ws. Marszu Niepodległości

Dziś media obiegła decyzja Sądu Apelacyjnego ws. Marszu Niepodległości. W związku z tym głos za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy napisał:

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

– Tzw. Marsz Niepodległości nie będzie miał w najbliższych latach statusu zgromadzenia cyklicznego. Sąd apelacyjny nie uwzględnił odwołania organizatorów i zgodził się z naszym rozumowaniem. Jeśli narodowcy zgromadzą się 11.11, będzie to zgromadzenie nielegalne – napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Na jego wpis postanowił zaregować Rafał Ziemkiewicz.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Żałosna radość złośliwego bachora, bo udało mu się napluć komuś do zupy. Poziom lewicowo-liberalnej opozycjinapisał znany publicysta Rafał Ziemkiewicz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Z kolei w kolejnym wpisie Trzaskowski napisał:

Na ulicach @warszawa nie ma miejsca na ekscesy narodowców, którzy znieważają świetę symbole Polski Walczącej. Skandalem jest przyzwolenie PiS na zawłaszczenie naszego wspólnego narodowego święta przez skrajnie nacjonalistyczne siły i zwykłych chuliganów i zadymiarzy. Wstydpisał włodarz stolicy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)