Mocne pytanie dziennikarza TVP do Tuska o UE. Zaskakująca odpowiedź (wideo)

Miłosz Kłeczek z TVP zadał dość mocne pytanie szefowi Platformy Obywatelskiej – Donaldowi Tuskowi w trakcie konferencji prasowej. Jak zaregował na nie szef największej formacji opozycyjnej w polskim Sejmie?

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

Donald Tusk powrócił do polskiej polityki na początku lipca bieżącego roku. Od razu były szef polskiego rządu przejął stery nad Platformą Obywatelską, która przed jego powrotem wzmagała się z poważnymi problemami. Powrót Tuska bez wątpienia dał Platformie drugi oddech i odbudowanie w sondażach wyborczych. Warto także podkreślić, że na taki ruch Donalda Tuska z pewnością czekało wielu sympatyków, działaczy i przede wszystkim wyborców Koalicji Obywatelskiej, na której czele stoi Platforma Obywatelska.

Od samego początku były przewodniczący Rady Europejskiej stara się być aktywny w przestrzeni publicznej. Bardzo głośno było w tym roku o wizytach Tuska w Szczecinie, Gdańsku oraz także w Płońsku na konwencji Platformy Obywatelskiej. Padło tam wiele bardzo ważnych słów, z których można wywnioskować pewien wstępny zarys planu byłego szefa polskiego rządu.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

W trakcie swojego powrotu Donald Tusk już niejeden raz spotkał na swojej drodze dziennikarza Telewizji Polskiej – Miłosza Kłeczka, który zasłynął z mocnych pytań zadawanych liderowi Platformy Obywatelskiej. Tak było i w dzisiejszej sytuacji mającej miejsce w trakcie konferencji prasowej Donalda Tuska.

Miłosz Kłeczek z TVP i mocne pytanie do Donalda Tuska

Miłosz Kłeczek z TVP zadał dość mocne pytanie szefowi Platformy Obywatelskiej – Donaldowi Tuskowi w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w piątek. Pierwsze pytania dotyczyły siły nabywczej pieniądza i rozmów Donalda Tuska w Brukseli. Po odpowiedzi na te pytania Kłeczek zapytał jeszcze lidera PO:

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

– Podczas swojej wypowiedzi zasugerował pan, że ja znam pojęcie szczucia. To ja zapytam, czy pan zna pojęcie zdrady? Rekomendował pan europosłom PO, żeby głosowali za rezolucją, która nakłania KE do wstrzymania środków Polsce? Jest pan z tego dumny? – pytał Kłeczek.

Jak byłem w pana wieku, to przesłuchiwało mnie SB. Wiedziałem wtedy, że trzeba odmawiać odpowiedzi na pytania. Tak szczerze, jak słyszę TVP Info, to czuję się tak smao jak podczas tamtych przesłuchań. I pan chyba też o tym wie – zakończył Tusk, a mirofon przejął kolejny dziennikarz.

Źródło: YouTube, wprost

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)