Kłeczek z TVP mocno do Szłapki z KO: „Jest Pan miernotą”

Miłosz Kłeczek – dziennikarz TVP Info starł się słownie na Twitterze z politykiem z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Adamem Szłapką. W swoim wpisie reporter publicznej telewizji określił polityka mianem „miernoty”. Jaki był powód wymiany zdań między Miłoszem Kłeczkiem a Adamem Szłapką?

Polecamy także: Fatalna wiadomość od Rafała Ziemkiewicza. „Z przykrością muszę poinformować”

Miłosz Kłeczek to aktualnie jeden z bardziej popularnych dziennikarzy Telewizji Polskiej, który często pojawia się na konferencjach prasowych znanych polityków. Ostatnio głośno było o konfrontacji redaktora Kłeczka z Michałem Kołodziejczakiem z AgroUnii, do której doszło w polskim Parlamencie w tym tygodniu.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Wcześniej Miłosz Kłeczek zasłynął przede wszystkim z pytań zadawanych na konferencjach prasowych z udziałem Donalda Tuska oraz także z jednego z odcinków programu „Woronicza 17”, gdzie po mocnej wymianie zdań z posłem Dariuszem Jońskim polityk KO postanowił opuścić studio programu. Następnie Joński za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że: – Od dzisiaj nie biorą udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczka — napisał Dariusz Joński.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Z kolei teraz rozgłosu nabrała wymiana zdań między dziennikarzem TVP a Adamem Szłapką z Koalicji Obywatelskiej. Chodzi o zarobki Kłeczka w Telewizji Polskiej.

Miłosz Kłeczek kontra Adam Szłapka

Miłosz Kłeczek – dziennikarz TVP Info starł się słownie na Twitterze z politykiem z ramienia Koalicji Obywatelskiej – Adamem Szłapką. W swoim wpisie reporter publicznej telewizji określił polityka mianem „miernoty”. Z wpisów obu Panów można wywnioskować, że chodzi o zarobki Miłosza Kłeczka w Telewizji Polskiej.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Rzadko odnoszę się do wpisów osób, które chciałyby coś znaczyć i szukają taniej sensacji, żeby zaistnieć. panie @adamSzlapka (specjalnie pisze przez małe p) jest pan miernotą. 70 tys zł. to pewnie pan wylatał na koszt podatnika idąc śladami kolegów z POKOnapisał Miłosz Kłeczek.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Szanowny funkcjonariuszu, Pańska organizacja od miesięcy nie wykonuje wyroku Sądu Administracyjnego nakazującego ujawnienia Pana wynagrodzenia. Wykona Pan wyrokutnie Pan spekulacje. Twierdze, że zarabia Pan z naszych pieniędzy 70 tys. Proszę udowodnić, że jest inaczejodparł Adam Szłapka.

Polska ortografia nakazuje stosowania wielkiej litery przy rozpoczynaniu kolejnego zdania. Udając dziennikarza powinien pan to wiedzieć. Nawet jeśli chce pan kogoś obrazićdodał w kolejnej publikacji Adam Szłapka.

 

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)