Fatalna wiadomość od Rafała Ziemkiewicza. „Z przykrością muszę poinformować”

Rafał Ziemkiewicz podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych fatalną wiadomością. Okazało się, że jego kanał działający w serwisie „YouTube” został zablokowany. Co jeszcze w tej sprawie napisał znany publicysta?

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

Rafał Ziemkiewicz to przede wszystkim znany dziennikarz i publicysta. Jego teksty pojawiają się przede wszystkim na łamach „DoRzeczy”. Do pewnego czasu Ziemkiewicz występował także na antenie Telewizji Polskiej. Był tam między innymi jednym z prowadzących popularnego programu „W tyle wizji”.

Aktualnie dziennikarz od czasu do czasu pojawia się na antenie publicznej telewizji w roli komentatora. Głośno na jego temat było we wrześniu zeszłego roku, kiedy to został zatrzymany przez tamtejsze służby.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

Publicysta prowadzi także kanał na YouTube. To tam dziennikarz odnosi się do wielu spraw dzielących się w Polsce oraz także na świecie. Do tej pory kanał Rafała Ziemkiewicza zgromadził ponad 122 tysięcy subskrybentów i zdążył opublikować 419 filmów. Niestety dziś za pośrednictwem swojego konta na Twitterze publicysta poinformował, że jego kanał został obciążony blokadą na 7 dni.

Rafał Ziemkiewicz i blokada

Rafał Ziemkiewicz podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych fatalną wiadomością. Okazało się, że jego kanał działający w serwisie „YouTube” został zablokowany na 7 dni. W tej sytuacji dziennikarz poinformował, że nie odbędzie się dziś jego wideokomentarz. To samo dotyczy filmów z serii „Z Mojej Półki” i „Akademii Zdrowego Rozsądku”.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Z przykrością muszę poinformować, że nie będzie dziś wideokomentarza, a w weekend Z Mojej Półki i Akademii Zdrowego Rozsądku. You Tube zablokował mój kanał na 7 dni. Szczegóły późniejnapisał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze dziennikarz.

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Publicysta swój kanał prowadził od listopada 2020 roku. To właśnie za jego pośrednictwem znany dziennikarz komentuje bieżące wydarzenia społeczno-polityczne, które mają miejsce w Polsce oraz także na świecie.

Rafał Ziemkiewicz podzielił się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych fatalną wiadomością.
źródło: Kanał YT

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)