Lider AgroUnii kontra Miłosz Kłeczek z TVP. Dziennikarz wygarnął działaczowi w Sejmie (WIDEO)

Michał Kołodziejczak kontra Miłosz Kłeczek z TVP Info. Nagranie z konfrontacji działacza i dziennikarza trafiło do internetu. 

Michał Kołodziejczak z AgroUnii starł się słownie z Miłoszem Kłeczkiem z TVP Info w trakcie spotkania z mediami w polskim Parlamencie. Nagranie z konfrontacji obu Panów trafiło do internetu, gdzie szybko zyskało na popularności. O co dokładnie chodziło?

Polecamy także: Kaczyński bezlitosny dla Nitrasa w Sejmie. „Do lekarza” (wideo)

Michał Kołodziejczyk to rolnik, polityk oraz przede wszystkim założyciel ruchu społeczno-politycznego „Agrounia”. W trakcie swojej kariery politycznej wykonywał obowiązki radnego miasta i gminy Błaszki w województwie łódzkim.

Mandat radnego otrzymał w 2014 z listy Prawa i Sprawiedliwości. Mimo wyrzucenia z partii w roku 2015 za organizowanie protestów, Kołodziejczak pozostał radnym do końca kadencji.

Polecamy także: Tusk mocno o PiS. Szybka riposta Beaty Mazurek: „Jednym słowem: PO”

W czwartek Michał Kołodziejczak wziął udział w specjalnej komisji senackiej zajmującej się wyjaśnianiem przypadków inwigilacji Pegasusem. Tego samego dnia lider AgroUnii starł się słownie z dziennikarzem Telewizji Polskiej – Miłoszem Kłeczkiem, który zadał mu pytanie dotyczące inwigilacji go przy użyciu właśnie Pegasusa.

Michał Kołodziejczak z AgroUnii kontra Miłosz Kłeczek z TVP Info

Michał Kołodziejczak z AgroUnii starł się słownie z Miłoszem Kłeczkiem z TVP Info w trakcie spotkania z mediami w polskim Parlamencie. Nagranie z konfrontacji obu Panów trafiło do internetu, gdzie szybko zyskało na popularności. Kołodziejczak dostał od Kłeczka pytanie o to, jak to możliwe, że telefon atakowany w maju 2019 został wyprodukowany kilka miesięcy później.

Polecamy również: Poważne spięcie w TVP między politykami PiS i KO. „Rodziców pan mi obrażać nie będzie!” (wideo)

A pan dla kogo pyta? — odparł Kołodziejczak. Działacz, kiedy dowiedział się, że rozmawia z dziennikarzem TVP odpowiedział, że: — TVP Info to ta stacja, która jest przez nas oskarżana o roznoszenie fake newsów. To fake news i proszę z tym skończyć. To telewizja, która szczuje ludzi, wprowadza nieprawdę, a ten człowiek jest aparatczykiem tych, którzy rządząmówił Kołodziejczak i wskazywał na pracownika TVP.

Polecamy również: Dziennikarze TVN i GW oburzeni. W taki sposób odpowiedział im minister (wideo)

Niech pan nie macha ręką w moją stronę, niech pan się zachowuje, jest pan w parlamencie, nie na ulicy. Pytam pana o coś – powiedział Miłosz Kłeczek do Michała Kołodziejczaka.

Nagranie z tej sytuacji poniżej.

 

Źródło: Twitter, Onet

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)