Tego dziennikarz TVN nie spodziewał się. Fogiel fenomenalnie odpiera atak na PiS (WIDEO)

Radosław Fogiel był gościem Konrada Piaseckiego na antenie stacji telewizyjnej TVN24 w programie – „Rozmowa Piaseckiego”. Dziennikarz i wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości rozmawiali między innymi o publikacji w „Gazecie Wyborczej” na temat „mapy wpływów Mateusza Morawieckiego i poszczególnych ministrów” – jak to w tracie rozmowy powiedział dziennikarz TVN.

Piasecki pytał w związku z tym o walkę z nepotyzmem w spółkach Skarbu Państwa, które ma prowadzić Prawo i Sprawiedliwość.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Wizyty polityków Prawa i Sprawiedliwości na antenie stacji telewizyjnej TVN co pewien czas kończą się pewnymi wymianami zdań, które następnie bardzo szybko zyskują na popularności w sieci. Tak było i w dzisiejszej sytuacji. Fragment z programu „Rozmowa Piaseckiego” trafił do internetu. Opublikował go jeden z użytkowników portalu społecznościowego Twitter.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)
Na nagraniu można usłyszeć wypowiedź Radosława Fogla z Prawa i Sprawiedliwości, który przypomniał Konradowi Piaseckiemu sprawę dotyczącą zakupu działki przez Mateusza Morawieckiego w odpowiedzi na poruszony przez dziennikarza temat nepotyzmu. Polityk podkreślił przy tym, że ta sprawa również była bardzo głośno poruszana. Wspomniał także jak się ostatecznie zakończyła.

Radosław Fogiel w TVN24

Radosław Fogiel był gościem Konrada Piaseckiego na antenie stacji telewizyjnej TVN24 w programie – „Rozmowa Piaseckiego”. Dziennikarz i wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości rozmawiali między innymi na temat publikacji „Gazety Wyborczej” na temat „mapy wpływów Mateusza Morawieckiego i poszczególnych ministrów” – jak to w tracie rozmowy powiedział dziennikarz TVN.
Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Piasecki pytał w związku z tym o walkę z nepotyzmem w spółkach Skarbu Państwa, które ma prowadzić Prawo i Sprawiedliwość.

W tej sytuacji polityk przytoczył sprawę dotyczącą Mateusza Morawieckiego i zakupy przez niego działki

I druga sprawa. Pewnie pan redaktor pamięta, kilka miesięcy, może już kilkanaście, temu, wielka sprawa „Mateusz Morawiecki kupił działkę, bardzo tanio, miał ją później sprzedać bardzo drogo”. Państwo o tym często donosili, pamięta pan tę sytuację? – dopytywał Fogiel.

Polecamy także: Tego nikt się nie spodziewał. Tusk nagle przeczytał wiadomość od teściowej (wideo)

Ale sekundę, z dziką rozkoszą tych nazwisk wysłucham… wielka sprawa, pewnie też państwo pamiętacie, pewnie też używaliście wielokrotnie w swoich dyskusjach politycznych. Czy pamiętacie państwo publikację nieco później, po tym wielkim skandalu z Mateuszem Morawickim? Bo ja sobie przywołałem. Publikacja nazywała się „Sprostowanie” i brzmiała tak: „Stwierdzenie zawarte w opublikowanym 17 czerwca b.r. w Gazecie Wyborczej materiale prasowym pana Jacka Harłukowicza pt. »Jak premier Morawiecki ze znajomymi działki kupował«, ze 15 hektarowa działka wrocławskiej parafii garnizonowej, cytat: »za którą Mateusz Morawieckie zapłacił w 2002 roku zapłacił 700 tys. zł. jest warta dziś nawet sto razy więcej« jest nieprawdziwe”. Wiec proszę wybaczyć, że ja zachowam zasadę ograniczonego zaufania, zwłaszcza, że ten dziennikarz, który wymieniony jest w owym sprostowaniu, że napisał nieprawdę, figuruje jako autor tego tekstumówił Fogiel.

Źródło: Twitter, DoRzeczy

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza