Jest decyzja szefa KRRiT w sprawie TVN24

Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski wysłał do operatorów telewizyjnych zgodę na wpis do rejestru programu TVN24 na koncesji Discovery Communications Benelux B.V. – głosi komunikat KRRiT. Oznacza to, że stacja TVN24 będzie nadawała programy także po 26 września.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Temat dotyczący stacji telewizyjnej TVN jest poruszany w mediach od dłuższego czasu. W sprawie stacji mówiło się wiele przede wszystkim w kontekście nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji, która często jest określana mianem „lex TVN”. To jednak nie jedyna sprawa dotycząca TVN. Sporo mówiło się w mediach od dłuższego czasu na temat koncesji TVN24, która wygasa we wrześniu.

Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski o TVN24

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wydała komunikat odnośnie kanału informacyjnego TVN24. Wynika z niego, że przewodniczący KRRiT wysłał do operatorów telewizyjnych zgodę na wpis do rejestru programu „TVN24” na koncesji Discovery Communications Benelux B.V. Dodatkowo poinformowano również, że spółka posiada łącznie 224 koncesje wydane przez holenderski organ regulacyjny (na programy skierowane na rynek holenderski i innych krajów europejskich), w tym 10 polskojęzycznych, innych niż TVN24.

Polecamy również: Zaskakujący apel Hartwich. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski

W tej sytuacji podjęta decyzja zapewnia ciągłość nadawania programu „TVN24” również po 26 września 2021 r., niezależnie od wyników toczących się obecnie postępowań. W komunikacie poinformowano również, że rejestracja będzie obowiązywać po dokonaniu przez operatorów opłaty za wpis do rejestru w wysokości 113 zł.

Polecamy także: Skandal w TVN. Szokujące słowa Frasyniuka o polskich żołnierzach (wideo)

Przewodniczący KRRiT wysłał do operatorów telewizyjnych zgodę na wpis do rejestru programu „TVN24” na koncesji Discovery Communications Benelux B.V. Spółka posiada łącznie 224 koncesje wydane przez holenderski organ regulacyjny (na programy skierowane na rynek holenderski i innych krajów europejskich), w tym 10 polskojęzycznych, innych niż TVN24. Decyzja zapewnia ciągłość nadawania programu „TVN24” również po 26 września 2021 r., niezależnie od wyników toczących się obecnie postępowańczytamy w komunikacie.

Rejestracja będzie obowiązywać po dokonaniu przez operatorów opłaty za wpis do rejestru w wysokości 113 złczytamy na stronie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Źródło: KRRiT, DoRzeczy

Polecamy także: 

Rusin także ponownie uderza w Ogórek. Kontrowersyjny wpis celebrytki

Sikorski zaczepił Pawłowicz. Dostał szybką ripostę

Polska pogrążona także w smutku. Andrzej Duda podał przykrą wiadomość

Budka także zaczepił Kaczyńskiego. Dostał mocną odpowiedź