Niemiecki dziennikarz obraził Piotra Żyłę. Skandaliczne słowa Niemca o skoczku

Piotr Żyła to polski skoczek i od niedawna również mistrz świata na normalnej skoczni. Żyła nie od dziś słynie także ze swojego wyjątkowego poczucia humoru. Jego natura jest bardzo pozytywna. Polak rzadko wyraża zdenerwowanie lub smutek po nieudanym skoku. Zamiast tego zazwyczaj pokazuje radość, co jednak nie wszystkim się podoba. Negatywnie na temat zachowania Polaka wypowiedział się niemiecki dziennikarz „Sueddeutsche Zeitung”, Volker Kreisl. Niemiec w swoim artykule w bardzo mało pochlebnych słowach wypowiedział się o polskim skoczku narciarskim.

Polecamy również: Spora emerytura dla Zenka Martyniuka. Kwota robi wrażenie

Piotr Żyła – polski skoczek obrażony przez niemieckiego dziennikarza

Piotr Żyła skoczek narciarski z najlepszej generacji polskich zawodników tej dyscypliny od wielu lat. Na swoim koniec od niedawna ma inwidualny tytuł mistrza świata na skoczni normalnej. Euforia ze strony Pana Piotra po osiągnięciu sukcesu dosłownie tryskała. Niestety sukces, a przede wszystkim zachowanie Polaka nie wszystkim przypadło do gustu. Mowa tu przede wszystkim o niemieckim dziennikarzu – Volkerze Kreislu. Niemiec na łamach „Sueddeutsche Zeitung”. Jego zdaniem Piotr Żyła jest klaunem.

Polecamy również: Daniel Obajtek odpowiada na atak Tuska. Dane są przytłaczające

Skoki narciarskie to poważna sprawa i nie ma w nich powodu do śmiechu. Okej, wykonawcy są szczęśliwi, gdy dobrze skoczą, ale radość szybko zostaje opanowana. (…) Skoczkowie, którzy wychodzą ze swojej skorupy, są rzadkością, a skoczkowie, którzy są klaunami, nawet nie istnieją. Ale zaraz – jest jeden!pisał dziennikarz.

To ten Polak, który musiał zostać sprowadzony na ziemię przez trenera, bo za bardzo „pajacował” przy dziennikarzach. Jak on się nazywał? A, tak, Piotr Żyła. Ten, który tak głośno śmiał się po każdym skoku, że aż myślało się, że śmiesznym będzie, gdy zostanie mistrzem świata. W sobotę właśnie nim zostałnapisał.

Źródło: wp

Polecamy także: 

Lempart domaga się także od UE działań ws. Polski. Mocne stanowisko działaczki

Mocne przemówienie Patryka Jakiego w PE. “Nie macie także prawa zajmować się kwestią aborcji”