Kontrowersyjne słowa Ochojskiej o Andrzeju Dudzie. Marek Jakubiak nie wytrzymał (WIDEO)

Janina Ochojska za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniosła się do nagrania, które również na tym samym serwisie społecznościowym zamieścił jeden z internautów. Na nagraniu widać światowych polityków. Wśród nich znalazł się także prezydent Polski – Andrzej Duda.

Janina Ochojska komentując nagranie skierowała pod adresem polskiego prezydenta zdecydowanie mało przychylne mu słowa.

Polecamy także: Polscy widzowie pogrążeni w smutku. Znany polski prezenter telewizyjny nie żyje

Wpis europoseł wywołał wzburzenie po stronie polityków sympatyzujących lub związanych z Andrzejem Dudą. W tym gronie znalazł się między innymi były poseł z ramienia Kukiz’15 — Marek Jakubiak, który postanowił odpowiedzieć na komentarz Janiny Ochojskiej.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza sytuacja, w której to Janina Ochojska poniekąd wymusiła reakcję po stronie polityków z przeciwnego obozu politycznego.

Polecamy również: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znana dziennikarka

Wcześniej wiele komentarzy generowały wpisy europosłanki, w których to komentowała wydarzenia mające miejsce na granicy polsko-białoruskiej. Nie zabrakło przy tym dość poważnych odniesień do obozu rządzącego i Straży Granicznej.

Janina Ochojska o nagraniu z prezydentem Dudą

Takiego @prezydentpl@AndrzejDuda naród, niestety, wybrał, nie znający żadnego języka, zagubiony wśród dyplomatów i polityków, nie potrafiący nawiązać rozmowy, kontaktów. Po co on tam pojechał? Zdjęcie sobie zrobić? – napisała Ochojska.

Polecamy również: To koniec. Tomasz Lis stracił bardzo ważne stanowisko

Na wpis aktualnej europoseł zaregował i odpowiedział Marek Jakubiak, który do 2019 roku był posłem z ramienia formacji Kukiz’15.

Odnoszę wrażenie, że pisze Pani o sobienapisał krótko Marek Jakubiak.

Andrzej Duda na 77. sesji Zgromadzenia ONZ

Andrzej Duda w trakcie 77. sesji Zgromadzenia ONZ mówił przede wszystkim na temat wydarzeń mających miejsce na terytorium Ukrainy, gdzie od końca lutego trwa wojna między Ukrainą i Rosją.

Polecamy również: Najnowszy sondaż. PiS może zacierać ręce, złe wieści dla opozycji

Ta wojna, która trwa już siedem miesięcy, wojna wywołana rosyjską napaścią, to wojna, w której Rosja nie ogranicza się tylko do walki z ukraińską armią. Wojska rosyjskie zabijają cywilów, przesiedlają ich przymusowo na swoje terytorium. Rosja niszczy ukraińskie miasta, ukraińskie zabytki, szkoły, przedszkola i szpitale – mówił Andrzej Duda.

Polecamy także: Patryk Jaki nie wytrzymał. Bardzo mocno odpowiedział na atak Tuska

Niszczy uprawy rolne, niszczy środowisko naturalne na Ukrainie. Niszczy dosłownie wszystko, czego nie może przejąć albo nie może zrabować. Ostatnio grozi nie tylko Ukrainie, ale całemu światu, przede wszystkim Europie, spowodowaniem katastrofy nuklearnej poprzez ataki i wywołanie awarii w elektrowniach atomowych, głównie w Zaporoskiej Elektrowni Atomowej – mówił prezydent.

 

Źródło: Twitter, kurierprasowy.pl

Polecamy także: 

Nie żyje gwiazda programu TVP. Szokujące okoliczności śmierci

Najnowszy sondaż wyborczy. Fatalny wynik jednej partii

Marek Jakubiak bezlitosny dla Jachiry. Polityk pokazał ten obrazek (FOTO)

Mocny wpis Ziemkiewicza. Wspomniał o Andrzeju Lepperze

Miłosz Kłeczek bezlitosny dla opozycji. Pokazał to niefortunne zdjęcie (FOTO)