Tusk złożył obietnicę świąteczną Polakom. Pawłowicz odpowiedziała prosto z mostu

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował swoje życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz jednocześnie obietnicę. Na wpis aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej postanowiła odpowiedzieć Krystyna Pawłowicz, która postanowiła to zrobić przy użyciu pewnego cytatu, który nie wszystkim może się spodobać. Co dokładnie napisał były szef polskiego rządu i sędzia Krystyna Pawłowicz?

Polecamy także: Aleksandra Dulkiewicz miała wypadek. Przeszła operację

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia z wielu stron spływają świąteczne życzenia. Robią to także politycy i to Ci znajdujący się najwyżej w hierarchii. Mamy tu na myśli choćby premiera Mateusza Morawieckiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego oraz także szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska. Mimo tak podniosłego czasu nie zabrakło także życzeń i wystąpień, które mogą być odebrane jako dość kontrowersyjne.

Polecamy także: Platforma pogrążona w smutku. Nie żyje popularny polityk PO

Mowa tu choćby o życzeniach, które tuż przed wigilią złożył Sławomir Neumann z Platformy Obywatelskiej. Polityk na nagraniu, gdzie składał życzenia wspomniał o ośmiu gwiazdkach, które w ostatnim czasie są kojarzone przede wszystkim z pewnym wulgarnym zwrotem na temat Prawa i Sprawiedliwości. Wiele kontrowersji przyniosło także nagranie Klaudii Jachiry, która opublikowała przerobioną wersję znanej kolędy.

W dość mocnym tonie na życzenia Donalda Tuska odpowiedziała na Twitterze Krystyna Pawłowicz, która użyła pewnego cytatu.

Donald Tusk i życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia – mocna odpowiedź Krystyny Pawłowicz

Donald Tusk za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował swoje życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz jednocześnie obietnicę. Na wpis aktualnego szefa Platformy Obywatelskiej postanowiła odpowiedzieć Krystyna Pawłowicz, która postanowiła to zrobić przy użyciu pewnego cytatu.

Polecamy także: Bezlitosna riposta. Zybertowicz odpowiada bezpośrednio Lisowi

Chrystus się rodzi, nas oswobodzi… Chciałbym Wam wszystkim złożyć w prezencie pod choinkę obietnicę, że następne Boże Narodzenie będzie radośniejsze, a Polska oswobodzona od zła i kłamstwa. A dziś z całego serca życzę Wam zdrowia, uśmiechu i spokojunapisał Tusk.

– „Psie głosy nie idą pod niebiosy”… – odparła na Twitterze Pawłowicz.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Niepokojący wpis także Beaty Szydło. Sytuacja jest poważna

Tego się Lempart także nie spodziewała. Dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny (wideo)

Tego Trzaskowski także mógł się nie spodziewać. Mocne pytanie Kraśki w TVN (wideo)

Dziennikarz bezlitosny dla Kurdej-Szatan. Zadał jej także bardzo mocne pytanie (wideo)

To koniec? Zaskakujące informacje dot. także dalszych losów Mejzy