Nowe informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka TVP zabrała głos (FOTO)

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Dziennikarka TVP poinformowała o tym za pośrednictwem swojego konta na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z oddziału ratunkowego. Z kolei w czwartek dziennikarka opublikowała nową wiadomość na temat swojego powrotu do pracy.

Polecamy także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Magdalena Ogórek to aktualnie jedna z najbardziej popularnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Do tej pory widzowie publicznego nadawcy mogli spotykać się z nią w takich programach jak „W tyle wizji”, „Studio Polska”, „Minęła dwudziesta” a jeszcze niedawno także „W kontrze”, gdzie pojawiała się razem z Jarosławem Jakimowiczem.

To jednak niejedyna forma aktywności w mediach Magdaleny Ogórek. We wrześniu 2016 roku została publicystką tygodnika „Do Rzeczy”. Z kolei jej głos mogli także usłyszeć słuchacze Polskiego Radia za sprawą prowadzonych przez dziennikarkę audycji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Aktualna dziennikarka ma również za sobą przeszłość polityczną. W 2015 roku wystartowała w wyborach prezydenckich, w których otrzymała 353 883 głosów, co dało 2.38 proc.

Magdalena Ogórek w szpitalu

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów o wizycie w szpitalu. Dziennikarka opublikowała zdjęcie, na którym ma założony wenflon. Z publikacji Magdaleny Ogórek wynika, że do piątku nie będzie jej w pracy. W programie „Plan dnia” zastąpiła ją Ewa Bugała.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Afera w TVN. Stanowcze kroki prokuratury w głośnej sprawie

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy — muszę odpoczywać” — napisała prezenterka na Insta Story na Instagramie.

W środę dziennikarka opublikowała nowy wpis, w którym poinformowała, że być może wróci do pracy już w piątek.

Jak wszystko dobrze pójdzie – wracam do państwa w piątek – oznajmiła znana dziennikarka TVP.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Dziękuję za całą lawinę wiadomości, troski, ciepła i wsparcia. Są państwowspaniali – napisała Magdalena Ogórek.

Niedawno dziennikarka również zniknęła z anteny. Wówczas Magdalena Ogórek w rozmowie z „Presserwisem” wyjaśniła przyczyny takiej sytuacji.

To jest rezygnacja czasowa z uwagi na nawarstwienie obowiązków. Zaczynam nowy projekt, o którym jeszcze nie mogę mówić. Rozpoczęliśmy z Marcinem Wolskim cykl „Mistrz i Magdalena” na antenie Polskiego Radia Koszalin, a także prowadzę szeroko zakrojone prace związane z tematem grabieży polskich dóbr kultury  – powiedziała dziennikarka Telewizji Polskiej.

Źródło: Instagram

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)