Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”. Znany jest powód

Danuta Holecka to jedna z prowadzących wieczorne wydanie dziennika informacyjnego w Telewizji Polskiej „Wiadomości”. Część widzów w ostatnim czasie mogła zauważyć, że dziennikarka znikła z anteny. W związku z tym media skierowały do dziennikarki pytanie dotyczące jej nieobecności.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojące informacje o Magdalenie Ogórek. Dziennikarka ponownie zniknęła z TVP (FOTO)

Danuta Holecka to jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy wieczornego wydania „Wiadomości” w Telewizji Polskiej. Holecka z TVP jest związana od wielu lat.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Dziennikarka pochodzi z Lidzbarka, lecz po zakończeniu edukacji na poziomie szkoły podstawowej wyjechała do Warszawy, gdzie dalej kontynuowała swoją ścieżkę naukową. Do Telewizji Polskiej trafiła w roku 1993, kiedy to wygrała konkurs na prezentera Telewizji Polskiej.

Dziennikarka w trakcie swojej zawodowej kariery była odpowiedzialna za prowadzenie takich programów jak: „Dziennik regionów”, „Dziś wieczorem”, „Gość Wiadomości”, „Echa Dnia” oraz wspomniane wcześniej główne wydanie „Wiadomości” na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Afera w TVN. Stanowcze kroki prokuratury w głośnej sprawie

Jednak w ostatnim czasie można było zaważyć brak Danuty Holeckiej w wieczornych wydaniach serwisu informacyjnego TVP. Jaki jest tego powód?

Danuta Holecka wyjaśnia

Pytanie w sprawie nieobecności dziennikarki zadał serwis Onet. Z udzielonej odpowiedzi Danuty Holeckiej wynika, że wróciła 31 stycznia (wczoraj) do pracy, lecz miała poprowadzić tylko program „Minęła 20”, a nie wieczorne wydanie „Wiadomości”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Miałam kilka wolnych dni, a dokładnie cztery. Dzisiaj będę prowadzić 'Minęła 20′. Nie planuję dłuższej nieobecności. Jestem zdrowa, nic mi się nie stało, nie jestem w żałobie na szczęście, psychicznie też się dobrze czuję i nie planuję niczego – napisała Danuta Holecka w odpowiedzi na pytania mediów.

Polecamt także: Najnowszy sondaż. Zaskakująca zamiana miejsc w czołówce

Nieobecna w TVP jest także dziennikarka Magdalena Ogórek, która za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformowała o wizycie w szpitalu.

Kochani, nagłe wydarzenie z potrzebą przyjazdu na SOR. Już jestem w domu, ale do piątku nie będzie mnie w pracy — muszę odpoczywać — napisała Ogórek na Insta Story na Instagramie.

Źródło: Onet

Polecamy także: 

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legendarny polski muzyk

Skandal w Gdańsku. Szokujące zachowanie amerykańskiego żołnierza

Najnowszy sondaż. Jedna partia ze zdecydowanym spadkiem

Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje popularny polski aktor z „Misia” i „Alternatyw 4”

Kraśko pojawił się na antenie z takim napisem w tle. Wiceminister nie wtrzymał (foto)