Dramatyczna sytuacja w programie TVP. Prawie doszło do tragedii

Do niepokojącej sytuacji doszło na planie programu „Pytanie na śniadanie”, którego emisja odbywa się na antenie TVP. Prowadząca Ida Nowakowska była zmuszona udać się do lekarza. 32-latka doznała poważnego urazu.

POLECAMY TAKŻE: Afera w TVN. Stanowcze kroki prokuratury w głośnej sprawie

Pytanie na śniadanie to jak sama nazwa wskazuje – program śniadaniowy, w którego trakcie są poruszane wszelakiej maści tematy dotyczące dziejących się wokół nas wydarzeń. Za prowadzenie odcinków odpowiedzialne są znane osoby ze świata informacji i rozrywki.

Jedną z par prowadzących tworzą tancerka Iga Nowakowska i dziennikarz Tomasz Wolny. Przed jednym z ostatnich odcinków programu doszło do niepokojącej sytuacji. Ida Nowakowska uległa wypadkowi, który uniemożliwił jej normalne prowadzenie programu.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące wiadomości o gwieździe TVP. Ma zakaz wjazdu do USA

Wymagana w tej sytuacji była pomoc lekarza. O dalszych konsekwencjach zdarzenia tancerka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem konta na Instagramie.

Wypadek w TVP

Ida Nowakowska przed jednym z odcinków programu „Pytanie na śniadanie” uległa wypadkowi. Prowadząca popularny program śniadaniowy wpadła na ostrą gałązkę, co doprowadziła do sytuacji, w której przez cały program miała problem z okiem.

POLECAMY TAKŻE: „Bodnar, przeproś!”. Stanowcze słowa Jakubiaka do Adama Bodnara (WIDEO)

Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa. Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w „Pytaniu na śniadanie” wpadałam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko – poinformowała Ida Nowakowska.

Nowakowska otrzymała pomoc ze strony zespołu Pytania na śniadanie, lecz ból z powodu wypadku w dalszym ciągu utrudniał jej normalne funkcjonowanie.

POLECAMY TAKŻE: Sensacyjne informacje Niemców. Takich pieniędzy zrzekł się Lewandowski

Dziękuję za opiekę i troskę ekipy, ale mnie to oko bolało (i boli) – oznajmiła gwiazda Telewizji Polskiej.

Prowadząca po programie udała się z bolącym okiem do specjalisty. Następnie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała, że doszło u niej do poważnej erozji rogówki.

Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki – poinformowała w kolejnej relacji opublikowanej na Instagramie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Szokujące wiadomości o gwieździe TVP. Ma zakaz wjazdu do USA

Prezenterka w dalszym ciągu wzmagała się z bólem oka. W tych chwilach mogła jednak liczyć na wsparcie ze strony swojego męża i synka, których zdjęcie wstawiła w kolejnej relacji na Instagramie.

Oko mnie boli okrutnie, łzawi cały czas. Poszliśmy kupić antybiotyki… Ale ci dwaj potrafią poprawić humor. Panowie mają głupawkę – napisała prowadząca „Pytanie na śniadanie”.

Źródło: Plejada

POLECAMY TAKŻE: 

Lewandowski jest niesamowity! Trzy bramki Polaka na start Ligi Mistrzów (WIDEO)

„Pani jest głupia, czy tylko tak mówi?”. Czarnek mocno do dziennikarki Gazety Wyborczej (WIDEO)

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski polityk

Kontrowersyjne słowa Nowackiej z KO. Mocna odpowiedź byłego kapitana reprezentacji Polski