Polacy pogrążeni w smutku. Legendarny aktor nie żyje

Nie żyje Paweł Nowisz – aktor znany w ostatnim czasie przede wszystkim z gry w popularnym serialu Telewizji Polskiej „Barwy Szczęścia”. Artysta jeszcze w roku 2019 pojawił się w filmie „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, gdzie wcielił się w postać Józefa Goździka. Wiadomość na temat śmierci Pawła Nowisza została podana za pośrednictwem mediów społecznościowych serialu „Barwy Szczęścia”.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Paweł Nowisz urodził się w Warszawie 15 stycznia 1940 roku. Był absolwentem krakowskiej PWST. Grał m.in. w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, Teatrze Narodowym w Warszawie czy Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach. W trakcie swojej wieloletniej kariery wystąpił w takich produkcjach jak między innymi: „Żołnierze wolności”, „Indeks. Życie i twórczość Józefa M.”, „Galimatias, czyli kogel-mogel II”, „Czterdziestolatek. 20 lat później”, „Pułkownik Kwiatkowski”, „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą”.

Z kolei w ostatnim czasie aktora można było zobaczyć w między innymi „Prymas w Komańczy”, „Prawo agaty”, „Cicha noc”, „Barwy Szczęścia”, „Różyczka” oraz także „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Paweł Nowisz miał 81 lat.

Nie żyje Paweł Nowisz

Paweł Nowisz nie żyje. Znany aktor w ostatnim czasie grywał przede wszystkim w popularnym serialu Telewizji Polskiej „Barwy Szczęścia”. Z kolei jeszcze w roku 2019 mogliśmy go podziwiać w filmie „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, gdzie wcielił się w postać Józefa Goździka, którą grał już w drugiej części filmu. Wiadomość na temat śmierci Pawła Nowisza została podana za pośrednictwem mediów społecznościowych serialu „Barwy Szczęścia”.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawlem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną prace z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim. Przyjaciele z serialu „Barwy szczęścia” – czytamy na profilu serialu.

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

W ostatnim czasie aktora można było zobaczyć w między innymi takich produkcjach jak: „Prymas w Komańczy”, „Prawo agaty”, „Cicha noc”, „Barwy Szczęścia”, „Różyczka” oraz także „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Paweł Nowisz miał 81 lat.

Źródło: TVP

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza