Smutny wpis Marka Jakubiaka: „Bardzo mi przykro, będzie Pana brakowało”

Marek Jakubiak za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się do informacji na temat śmierci znanego polskiego aktora – Krzysztofa Kiersznowskiego. W związku z tym były poseł napisał osobisty wpis na ten temat.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Smutna wiadomość obiegła w ostatnią niedzielę media. Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Artysta był znany z wielu bardzo charakterystycznych i kultowych ról. Z kolei w ostatnim czasie można go było oglądać przede wszystkim w serialu Telewizji Polskiej – „Barwy Szczęścia”, który cieszy się dużą popularnością wśród Polaków.

Aktor Wystąpił w trakcie swojej kariery w filmach takich jak Vabank (1981), Wakacje z Madonną (1983), Vabank II, czyli riposta (1984), Kiler (1997), Kiler-ów 2-óch (1999), Cześć Tereska (2001) i Statyści (2006), Chwila nieuwagi, czyli drugi sztos (2011).

Polecamy także: Hermaszewski zatrzymany przez policję. Szokujący powód

Kiersznowski występował także w serialach: Samo życie, Twarzą w twarz i przede wszystkim Barwy szczęścia i Blondynka.

Marek Jakubiak o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego

Krzysztof Kiersznowski urodził się i dorastał w Warszawie. Pasją do aktorstwa zaraziła go jego mama. W wieku dwudziestu sześciu lat trafił do filmu Andrzeja Wajdy –  „Człowiek z marmuru” (1976). W 2007 przyjął rolę Stefana Górki, ojca Kasi, w którą  wciela się Katarzyna Glinka w serialu TVP2 „Barwy szczęścia”.

Polecamy również: Niepokojące wiadomości. Ryszard Terlecki trafił do szpitala

Krzysztof Kiersznowski miał 70 lat. Smutne wieści potwierdzili jego współpracownicy z Teatru tm, który w związku z sytuacją opublikowali wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Informacja o śmierci artysty odbiła się głębokim echem w mediach. Nie ma jednak w tym nic dziwnego, ponieważ aktor zasłynął z ról i filmów, które mimo upływu lat wciąż często są bardzo dobrze pamiętane przez Polaków. Przede wszystkim można mieć tu na myśli jego rolę w filmie „Kiler”, gdzie wcielił się w postać „Wąskiego”.

Polacamy również: Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje legenda polskiego kina

Na temat wiadomości o śmierci aktora wypowiedział się za pośrednictwem mediów społecznościowych były poseł – Marek Jakubiak.

Kochany, lubiany, taki nasz 🙁 Bardzo mi przykro, będzie Pana brakowałonapisał Marek Jakubiak na Twitterze.

Źródło: Twitter

Polecamy także: 

Zaskakująca sytuacja także w PE. Morawiecki: „Proszę mi nie przeszkadzać” (wideo)

Mocne słowa także o rzecznik Straży Granicznej. Rachoń nie wytrzymał

Zaskakujące także słowa brytyjskiego gwiazdora o Polsce. Mało kto się spodziewał

Jachira także będzie mieć poważne problemy? Mocne słowa polityka PiS (wideo)