Białoruś wykorzystuje dzieci? MON publikuje szokujące nagranie (wideo)

Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało za pośrednictwem mediów społecznościowych nagranie, które ma pochodzić z granicy Polski oraz Białorusi. Według MON jest to kolejny dowód na to, że białoruskie służby wykorzystują dzieci aby wzmóc presję migracyjną na Polskę. Co dokładnie widać na nagraniu, które zostało opublikowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej na Twitterze?

Polecamy także: Kłopoty Magdaleny Ogórek? Iwona Hartwich podjęła poważne kroki

Wydarzenia na granicy Polski z Białorusią są poruszane w krajowych mediach i opinii publicznej od dłuższego czasu. W związku z kryzysowym charakterem sytuacji na granicy podjęto decyzję o wprowadzeniu stanu wyjątkowego częściowo na terenie województw podlaskiego i lubelskiego. Czas jego obowiązywania został ostatnio przedłużeny przez Sejm o 60 dni. Za przedłużeniem stanu wyjątkowego głosowało 237 posłów, 179 było przeciw, a 31 posłów wstrzymało się od głosu.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Sytuacja na granicy jest bacznie śledzona przez media. Związane z nią komunikaty zamieszcza za pośrednictwem mediów społecznościowych polska Straż Graniczna. Pewne wiadomości płyną także ze strony Ministerstwa Obrony Narodowej, które opublikowało na Twitterze nagranie, które część osób może poważnie zszokować.

Ministerstwo Obrony Narodowej i nagranie z granicy

Sytuacja na granicy Polski z Białorusią jest od dłuższego czasu napięta. Straż Graniczna codziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych podaję informacje na między innymi temat ilości prób nielegalnych przekroczeń granicy Polski i Białorusi.

Polecamy także: Mężczyzna nagle zakłócił konferencję polityków KO. Padły mocne słowa (wideo)

Wczoraj tj.05.10 na granicy Polski i Białorusi odnotowano 483 próby jej nielegalnego przekroczenia, zatrzymano 2 ob. Iraku, pozostałym próbom zapobieżono.
Za pomaganie w organizowaniu nielegalnego przekroczenia granicy funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali wczoraj aż 13 osóbpoinformowała dziś Straż Graniczna na Twitterze.

Z kolei wczoraj Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało nagranie z granicy Polski i Białorusi.

Polecamy także: Polaków zapytano o powrót Tuska. Wyniki mogą mu się nie spodobać

Następny dowód na to, że białoruskie służby wykorzystują dzieci, aby wzmóc presję migracyjną na Polskę. Na filmie widać jak migrant wraz z dzieckiem pozuje do zdjęcia wykonując polecenia białoruskiego żołnierzaczytamy w poście Ministerstwa Obrony Narodowej na Twitterze.

 

Źródło: Twitter, wp, MON

Polecamy także: 

Prezes NIK także o urodzinach Mazurka. Banaś dostał szybką ripostę od dziennikarza

Magdalena Ogórek także zakpiła z Tuska w TVP. Bezlitosne słowa dziennikarki (wideo)

Dziennikarka Wyborczej także zapytała Jakiego o zarobki. Bezlitosna odpowiedź polityka (wideo)

Siemoniak także tłumaczy się z urodzin u Mazurka. Mocna odpowiedź Cenckiewicza